Deset pražských klubů ve stejný čas pod jednou střechou | ABradio.cz

Deset pražských klubů ve stejný čas pod jednou střechou

  • Deset pražských klubů ve stejný čas pod jednou střechou
    • 30.11.2010
    • Tisk

    Zveme vás na první dějství multimediálního Club Festu, který představí clubbing tak…

    Sdílejte článek:

Zveme vás na první dějství multimediálního Club Festu, který představí clubbing tak, jak jej ještě neznáte! Během jednoho večera a na jednom místě okusíte program a atmosféru rovnou deseti pražských klubů. Zároveň se vám dostane jedinečné příležitosti porovnat a zhodnotit jejich kvality ve vzájemném kontestu o několika kategoriích. Klubovou zábavu obohatí mimořádná vizuální show v podobě Video Mapping Stage 3D, kterou speciálně na tuto akci připravil kreativní tým patnera QUIX.

Zárukou kvalitního programu a produkce budou extrémní výkony představitelů hlavních rolí – djs, barmanů a tanečnic – kteří budou ve jménu své domácí scény usilovat o vaši přízeň. Na konci akce proběhne vyhlášení těch NEJ ve čtyřech klubových disciplínách – nejoblíbenější DJ, nejlepší tanečnice, nejsympatyčtější barman a v hlavní soutěži rozhodne nejvyšší tržba.

Hudební éter naplní deset rezidentních DJs – Shorty, MarcoS, Rockstar feat Oliver beatman, Faith, Carlos feat George trumpetman, Dzonan, Adnene, John Culter, Martin Frank a Raffael de la Rue – kteří budou mít vždy 30 minut na to, aby upoutali vaši pozornost a dostali klubový kotel do varu. Významnou oporou jim bude i nespočet sexy tanečnic, kam jen se podíváte. Strádat rozhodně nebudou ani vaše chuťové buňky! Skvělé drinky dostanete hned na deseti stanovištích a to z rukou barmanské elity jednotlivých klubů.

To ale zdaleka není vše. Světelné show, vychytané animace a videoprojekce, které v synchronizaci s hudebním programem umocňují celkový prožitek clubberů, už jsou v dnešní době nedílnou součástí standardní produkce. Club Fest si pro vás ale připravil speciální scénu, která jako vrchol projekčních technologií současnosti předčí očekávání i těch nejvěrnějších klubových fajnšmekrů. Svou českou premiéru bude mít na akci Video Mapping Stage 3D o projekčních rozměrech 64m2 doplněná o luxusní lasershow. (ukázka projekce www.fordigital.eu/…udebni-party) To vše mnohem víc zažijete na Club Festu v pátek 3.12.10 od 20:00 v Křižíkově pavilonu E / Výstaviště Incheba, Praha 7 facebook.clubfest

Předprodej v síti Ticketpro , Ticketportal a v jednotlivých zúčastněných klubech.

CLUB FEST PROGRAM

20:00 – 22:00 Starting Djs – José Madeira & Andy Road Disco, electro, happy a funky house Mladá dvojice technicky zkušených djů, které můžete znát z pořadu Mixák na Dance Radiu

22:00 – 04:00 Contest of Resident Djs

SaSaZu John Culter / www.johnculter.com

Retro Rockstar feat Oliver beatman / www.rockstar.dj

Mazanej Králíček Carlos feat George trumpetman / www.musictoaster.cz

Óčko music club Faith / www.djfaith.cz

Fragola Project Martin Frank / www.martinfrank.org

PosteL Shorty

K.U. Bar MarcoS / www.starnight.cz

Silwer Adnene

La Mafia Dzonan

Havana Club Raffael de la Rue / www.idj.cz/…ffaeldelarue

04:00 – 05:00 Ending Djs – Bassline Brothers cross taneční muziky Bassline, Fidget, Electro, Rap a Dubstep

Nové uskupení dvou hudebních producentů – Petr Bassline a Joe Fidget www.basslinebrothers.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.