The Tap Tap v Opeře se spoustou zajímavých hostů | ABradio.cz

The Tap Tap v Opeře se spoustou zajímavých hostů

  • The Tap Tap v Opeře se spoustou zajímavých hostů
    • 25.11.2010
    • Tisk

    Skupina The Tap Tap připravila na předvánoční období originální mikulášský koncert. Vychutnat…

    Sdílejte článek:

Skupina The Tap Tap připravila na předvánoční období originální mikulášský koncert. Vychutnat si ho můžete 6. prosince od 18ti hodin ve Státní opeře. V rámci programu vystoupí celá řada hostů a nebude chybět balíček s mikulášskou nadílkou.

Jedním ze zbrusu nových songů kapely The Tap Tap je například skladba „Řiditel autobusu“ od Xindla X na motivy přepravy osob se speciálními kompenzačními pomůckami. Skladbu inspirovaly potíže bubeníka kapely Marka Valenty při cestování městem, kterého s jeho malým kolem řidiči pravidelně vykazují z autobusu.

O dopravě bude i další skladba, „Černej pasažér“, kterou The Tap Tap věnoval Jaroslav Svoboda z Trabandu. K písni vznikla také choreografie od Pavla Tichého, kterou pod jeho vedením předvede Taneční studio Mirabel. Písničku „Rehab“ zazpívá s kapelou Klára VytiskováToxique.

Na dalších skladbách se podílí hosté Dan Bárta, Tomáš Hanák, David Koller, Kamil Střihavka, Ondřej Hejma a Jiří Ornest, kteří s The Tap Tap vystoupí za doprovodu Českého národního symfonického orchestru, Pražského smíšeného sboru a sboru La Grande Bande.

Kromě šestnácti skladeb, které kapela s hosty zahraje, uvidíte také mikulášské představení od Bohnické divadelní společnosti. Mezi pozvanými nesmí chybět Mikuláš se svými kumpány, čertem a andělem. Můžete se proto těšit na mikulášskou nadílku, kterou dostanou návštěvníci jakéhokoli věku. V balíčku najdete nejnovější CD kapely Párty na kolečkách, ručně vyráběné vánoční ozdoby, perníčky a další překvapení.

Jedinečný hudební večer s kapelou The Tap Tap a jejími hosty se koná k 20. výročí založení nadace Jedličkova ústavu. Na The Tap Tap v Opeře se můžete nejen výborně bavit, ale také podpoříte dobrou věc. Hudebníci vystupují zdarma a celý výtěžek ze vstupného bude věnován na technické vybavení vzdělávacího centra STUDEO, které najdete v Jedličkově ústavu. STUDEO vytváří zázemí pro individuální rozvoj mladých lidí se zdravotním postižením.

„Kvalitním ředitelem firmy nemusí přece nutně být růžolící fešák z posilovny, ale klidně i člověk na vozíku,“ vysvětluje Šimon Ornest – manažer projektu STUDEO a kapelník The Tap Tap. „Projekt STUDEO je určen lidem se speciálními potřebami, kteří mají vůli zlepšit svůj život a společenské postavení. Kapela The Tap Tap je ukázkou toho, že to jde, a já jsem na všechny její členy velmi pyšný.“

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.