Turné Rara Avis pokračuje koncertem v Lucerna Music Baru | ABradio.cz

Turné Rara Avis pokračuje koncertem v Lucerna Music Baru

  • Turné Rara Avis pokračuje koncertem v Lucerna Music Baru
    • 23.11.2010
    • Tisk

    K velkým objevům tuzemské hudební scény patří talentovaní mladíci Rara Avis, kteří…

    Sdílejte článek:

K velkým objevům tuzemské hudební scény patří talentovaní mladíci Rara Avis, kteří vydali svou debutovou desku The Portrait. Ta se setkala s velmi pozitivním ohlasem u hudebních kritiků a kapela rázem získala na domácí kytarové scéně status černého koně. Nebo bílé vrány, záleží na tom, jak to kdo bere…

‚Chceme ze sebe dostat to, co od jiných dostat nemůžeme. Nesnášíme konvenčnost a přehnanou trendovost, a to je jeden z důvodů,… proč je naše hudba tak odlišná‘, říká kapela, jejíž tvorba se dá jen vzdáleně přirovnat k dánským Marvel Hill a v ničem si nezadá ani s mazáctvím Matthewa Bellamyho a jeho Muse.

Rara Avis v současné době absolvují své podzimní turné, jehož jednou ze zastávek bude 7.prosince také koncert v Lucerna Music Baru, kde se také představí se svým novým bubeníkem Michalem.

Jako specialní host se představí berlínská kapela CBk/nc.

Vstupenky jsou k zakoupení v sítích Ticketpro, Ticketstream a Ticketportal a v pokladně Lucerna Music Baru za 120,– Kč + poplatky, na místě za 160,– Kč.

Více info na:

www.bandzone.cz/raraavis

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.