Původní Cocotte Minute končí - v plánu jsou poslední koncerty

Kapela Cocotte Minute se loučí se svou rytmickou sekcí a zve fanoušky na poslední čtyři koncerty v aktuální sestavě. Ty se uskuteční 2. prosince v Brně v Metro Music Baru, 3. prosince ve zlínském Golemu, 4. prosince v Karviné U Einsteina a 16. prosince v Praze v Lucerna Music Baru.

„Skloubit nejen rodinný a pracovní život s plány kapely, nebude nadále možné, a proto jsme se rozhodli kluky nebrzdit v rozletu. Přejeme jim mnoho úspěchů v jejich budoucích hudebních aktivitách,“ tlumočí své rozhodnutí opustit kapelu basista Daniel Herrmann (jeden ze zakládajících členů) a bubeník Pavel Hruša.

„Díky úspěchu poslední desky Sado Disco jsme dostali nabídku spolupracovat s jednou z největších českých agentur Ameba Production a plány na následující léta budou vyžadovat opravdu extrémní nasazení,“ doplňuje frontman Zeller. „Rozhodnutí kluků z tohoto důvodu chápeme a plně respektujeme. Děkujeme jim za vše, co pro kapelu udělali a samozřejmě jim také přejeme hodně štěstí do života, ať již soukromého či hudebního“.

Skupina Cocotte Minute fungovala v nezměněné sestavě od roku 2002. K jejím největším hitům patří songy „Měl bych tě sejmout“, „Kopem“, „1–2–3 vpřed“ a další. Za 8 let v tomto složení odehrála více než 400 koncertů, natočila 10 videoklipů a vydala 4 alba.

Na novou sestavu skupiny se můžete těšit už na velkém jarním turné v roce 2011, na kterém Cocotte Minute vystoupí jako exkluzivní host Horkýže Slíže.

Více informací najdete na oficiálních stránkách kapely www.cocotteminute.org

Cocotte Minute – Měl bych tě sejmout

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.