Richard Müller se vydá na Potichu Tour se čtyřmi koncerty v Česku | ABradio.cz

Richard Müller se vydá na Potichu Tour se čtyřmi koncerty v Česku

  • Richard Müller se vydá na Potichu Tour se čtyřmi koncerty v Česku Fotogalerie (6)
    • 16.11.2010
    • Tisk

    Do České republiky v prosinci přijede Richard Müller na exkluzivní koncerty v rámci Potichu…

    Sdílejte článek:

Do České republiky v prosinci přijede Richard Müller na exkluzivní koncerty v rámci Potichu Tour 2010. Živě bude prezentovat hlavně album „Už“, které vyšlo letos v květnu a koupilo si ho přes 20 tisíc fanoušků u nás a na Slovensku.

Richard Müller nabídne starší i nové hity v netradičních a intimních úpravách v komorním divadelním prostředí. Jak sám upřesňuje: „Bude to opravdu vypadat a znít jinak, než když jsme v minulých letech hráli hlasitý bigbít v halách a na festivalech. Rád bych do playlistu zařadil i jiné, ne tak notoricky známé písně. Celé vystoupení by mělo být pohlazením pro duši. Proto tomu říkáme tiché turné.“

Tento týden dostává Potichu Tour 2010 definitivní podobu. Děje se tak v Grand Hotelu Kempinski ve Vysokých Tatrách, kde také proběhne úplně první exkluzivní koncert, a to v sobotu 20. listopadu.

„Útulnou“ atmosféru a místy až šansonový charakter programu pomohou vykouzlit akustické hudební nástroje (vibrafon, klarinet, perkuse, dechové a strunové nástroje). Zárukou perfektního hudebního zážitku jsou i osvědčení hudebníci, kteří budou Richarda Müllera doprovázet: bubeník Juraj Kuchárek, kytarista Peter Markuljak, klávesák Vilo Vitéz, baskytarista Viktor Hidvéghy, hráč na dechové nástroje Michal Žáček a perkusionista Štefan Bugala. Dalším příjemným doplňkem budou i speciálně navržené kostýmy pro všechny účinkující od módního návrháře Roberta Bartolena.

Turné začne už za pár dní na Štrbském Plese (20. listopadu) a skončit mělo původně vystoupením 19. prosince v Divadle Nová scéna v Bratislavě. Tento koncert byl ovšem hned vyprodaný a tak turné završí na stejném místě bonusový koncert, který se odehraje hned následující den.

Termíny zastávek Potichu Tour 2010 v České republice

05.12. Plzeň – Dům kultury INWEST

06.12. Praha – Divadlo Hybernia

08.12. Ostrava – Dům kultury města Ostrava

11.12. Brno – Dům kultury Semilasso

www.potichutour.muller.sk

www.muller.sk

Richard Müller – Baroko

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.