Trochu jiná bitva: Sázavafest Battle

  • Trochu jiná bitva: Sázavafest Battle Fotogalerie (4)
    • 28.05.2009
    • Tisk

    Na festivalu O2 Sázavafest Battle na Konopišti zahraje v sobotu 27. června šest finalistů. Vedle Marka Ztraceného, Prague Ska Conspiracy, Ewy Farne, UDG nebo Mňágy a Žďorp se letos představí šestice šťastlivců na festivalu O2 Sázavafest Battle, který je zároveň hudební soutěží s již pětiletou tradicí.

    Sdílejte článek:

 
Z finalistů, kteří vystoupí 27. června na Konopišti, si tři vítězné kapely zahrají na jedné z hlavních scén na největším českém multižánrovém festivalu. Začátek klání na Konopišti je naplánován už na 13:00. Vzhledem k velmi vysoké úrovni přihlášených nahrávek se ovšem pořadatelé rozhodli garantovat účast na festivalu i zbylé trojici, která získá možnost vystoupení na volně přístupné scéně na kácovském zámku.
Do letošního ročníku soutěže se přihlásilo celkem 190 projektů prostřednictvím téměř sedmi set mp3. Z těch do finále postupuje indie-rocková skupina Agave 9 z Prahy, elektronická skupina Cosmic Crewz Poděbrad, Prahy a Čelákovic, screamo-rocková skupina Evelynne z Prahy, R'n'B-popová skupina Charomeliroo z Bratislavy, folková skupina Piosenki z Prahy a R'n'B-bluesová kapela Kulturní úderka z Brna. Poslední jmenovaní do finále postupují jako náhradníci za slovenskou ska kapelu Fuera Fondo, která ze soutěže vzhledem k nedostupnosti některých členů v termínu finálového kola odstoupila.
Která trojice finalistů si zahraje na přelomu července a srpna vedle Američana Mobyho nebo dalších zahraničních i domácích hvězd rozhodne svými hlasy publikum a porota 27. června na Konopišti, kde kromě stage se soutěžícími zahrají na další scéně kapely Keks, Lakeside X, UDG nebo Mňágy a Žďorp, Prague Ska Conspira****cy nebo zazpívá Ewa Farnaa Marek Ztracený.
Kromě finalistů soutěže O2 Sázavafest Battle na letním open-air festivalu ve středočeském Kácově vystoupí i finalisté soutěže RGM Live Space, a především vítěz mezinárodního klání European Reggae Contest.
Vstupné činí 230 korun v předprodejních sítích Ticketpro a Ticketstream, na místě lístek vyjde o 70 korun dráž.

Více informacína www.sazavafest.cz.
 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.