Na DVD vyjde dokument mapující návrat hvězdných Take That | ABradio.cz

Na DVD vyjde dokument mapující návrat hvězdných Take That

  • Na DVD vyjde dokument mapující návrat hvězdných Take That Fotogalerie (10)
    • 08.11.2010
    • Tisk

    Posledních 12 měsíců se do historie světového popu zapíše jako rok, který patří Take That…

    Sdílejte článek:

Posledních 12 měsíců se do historie světového popu zapíše jako rok, který patří Take That. Měsíc co měsíc získávala tato hvězdná formace silnější a silnější postavení na hudebním trhu. Velmi často také titulky v tisku patřily spekulacím o tom, že se ke čtveřici Gary Barlow, Howard Donald, Jason Orange a Mark Owen opět připojí Robbie Williams.

Spekulacím je teď konec! Jak už možná víte, Robbie Williams se totiž ke znovuzrozeným Take That skutečně přidal a příští rok s nimi vystoupí na už vyprodaném květnovém turné po velkých halách ve Velké Británii. Následovat bude evropské a celosvětové tour.

Navrátivší se formace umožnila kamerám následovat její kroky po zmíněných 12 měsíců, aby tak dokumentární snímek TakeThat: Look Back, Don't Stare mohl nabídnout pravdivou výpověď o tom, jak se jednotliví členové znovu dali dohromady a vrátili se do náhravacího studia.

Dokument je černobílý a zahrnuje také archivní záběry, které mapují předchozí kariéru Take That. Dozvíte se, jak se už opět fungující čtveřice dala dohromady s Robbiem Williamsem, začala psát a nahrávat nové skladby a jak znovuobnovení boybandu v původní sestavě oznámila světu.

Zatím poslední desku v této sestavě Take That vydali v roce 1995. Po patnácti letech chtějí nabídnout vůbec nejlepší album své kariéry.

Dokument Take That: Look Back, Don't Stare bude nejprve exkluzivně odvysílán na britské ITV1, na DVD pak vyjde 6. prosince.

Už dnes vychází novinkový singl Take That s názvem Flood.

Robbie Williams – Millenium

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.