Tři Sestry a Horkýže Slíže vyrazí na společné turné | ABradio.cz

Tři Sestry a Horkýže Slíže vyrazí na společné turné

  • Tři Sestry a Horkýže Slíže vyrazí na společné turné Fotogalerie (5)
    • 08.11.2010
    • Tisk

    Po téměř osmnácti letech od rozdělení federace Čechů a Slováků soubory Tři sestry a Horkýže Slíže přinášejí důkaz o nerozbornosti jednoty a přátelství obou slovanských národů. Během čtyřhodinové smršti vás obě kapely přesvědčí, že „punk je bez hranic“! Internacionální show navštíví celkem dvanáct měst po celé České republice.

    Sdílejte článek:

Turné bude zároveň předposlední kapitolou napsanou v letošním roce oslav 25ti let vzniku Tří sester. Poslední zastávkou pak bude megakoncert 22. prosince v pražské Tesla Aréně, kde při největších hitech oslavence doprovodí orchestr a sbor Hudebního divadla v Karlíně. Dále vystoupí kapely Texas Terri Bomb (USA), Green Frog Feet (D), E!E a Doctor P.P.

To, že skupina Tři sestry rozhodně nezahálí a netrpí tvůrčí krizí, dokazuje nový trojdisk pod názvem Superlázničky. 1. prosince se chystá vydání nové Fanánkovy knihy „Járo, kakao!“, která je volným pokračováním úspěšné biografie „Tak to bylo, tak to je…“

Slovenská skupina Horkýže Slíže právě dokončila slovenské turné, v jehož rámci společně s hosty navštívila Žilinu, Košice, Bratislavu, Bansku Bystricu a Pezinok. A teď se přesouvá do Čech, aby vyrazila na společnou bratrsko-sesterskou tour. Pro české fanoušky přichystala zbrusu nový koncertní program. A vzkazuje: „Baskytaristi, pozor! Jestli umíte zahrát píseň "Frankie doparoma“, zdržujte se pod pódiem!!! Víc neprozradíme….“

24. listopadu vystoupí Horkýže slíže také na speciálním koncertě t-music 4v1 v pražské Tesla Aréně. Spolu s nimi zahrají Vypsaná fiXa, Sto zvířat a United Flavour.

termíny Bratia a Sestry Tour 2010:

15. 11. Hradec Králové – K.D. Střelák

16. 11. Kladno – K.D. Sítná

19. 11. Kutná Hora – OK Club Lorec

20. 11. Tachov – Zimní stadion

25. 11. Liberec – D.K.Liberec

26. 11. Písek – K.D. Písek

27. 11. Havlíčkův Brod – K.D. Ostrov

3. 12. České Budějovice – Sportovní hala Stromovka

4. 12. Třebíč – Sportovní hala

9. 12. Ostrava – Bonver Aréna

10. 12. Zlín – Hala Euronix

11. 12. Prostějov – Společenský dům

Horkýže Slíže – Shangai cola

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.