Hopsa hejsa do Brandejsa | ABradio.cz

Hopsa hejsa do Brandejsa

  • Hopsa hejsa do Brandejsa Fotogalerie (14)
    • 22.05.2009
    • Tisk

    11. ročník festivalu Hopsa hejsa do Brandejsa se koná v pátek 22.května (od 13 hodin) a v sobotu 23.května (do 23 hodin) v letním kině a přilehlém lesoparku Houštka v Brandýse nad Labem – Staré Boleslavi. Z hudebních vystoupení se organizátorům podařilo zajistit například skupiny MIG 21, Sto zvířat, Lenku Dusilovou, Tam tam Orchestra a řadu dalších.

    Sdílejte článek:

 
Festival Hopsa hejsa do Brandejsa je určen všem věkovým skupinám. Tradiční charitativní sbírková akce pro společný projekt „Pomozte dětem!“ chce nejen pomoci, ale také pobavit.
hudební složku festivalu se postarají skupiny MIG 21, Sto zvířat, Lenka Dusilová, Jiří Schmitzer, Maxim Turbulenc, Tam Tam Orchestra, Petr Spálený, Michal Hrůza, Bohouš Josef, Jana Lota, Vypsaná fixa, Melouni, a třeba i comback skupiny Tichá dohodaBlankou Šrůmovou. Z nových dále vystoupí Night Work, což možná některým nic neřekne, ale skupina složená ze známých umělců vám jistě nepřijde neznámá. Aby organizátoři dali prostor i alternativnější hudbě, jsou na programu také Hypnotixse svou směsicí jazz-ragge-rockové muziky, které dává osobitý výraz zpěvák exotického původu. Nezapomněli ani na mladé, rockově založené publikum. Pro jejich ušní bubínky vystoupí skupiny Eggnoise, Lety mimo, Simple muffin, Tři sestry Revival banda a další.
Dále čekají návštěvníky festivalu divadelní představení (ochotnický spolek Černý Petr se svou novou pohádkou Šíleně nastydlá princezna a divadélko Kůzle s Potrestanou Lakotou), ukázky spolků a sdružení(histo­rické automobily, letečtí modeláři), exhibice a ukázky bezpečnostních a záchranných složek (výcvik vojenských psů, přelet stíhacího letounu Gripen, hasiči a záchranné složky), sportovní akce (atletické hry pro děti od 3 to 13 let), akce pro děti (Pohádkový les) a v neposlední řadě pouťové atrakce.

Vstup na festival je zdarma, návštěvníci však mohou přispět do kasiček na sbírku „Pomozte dětem!“ (Vloni se vybralo přes 35 tisíc korun.)
Není potřeba vysvětlovat, o čem již zmíněný projekt je, a tak návštěvníci mají jistotu, že příspěvky vhozené do zapečetěných kasiček, které se vždy následující týden rozpečeťují na Mětském úřadě, dostanou do správných rukou, a to postiženým nebo nějak znevýhodněným dě­tem.

  

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.