Vánoční DVD Petra Bende pokřtil herec a bavič Miroslav Donutil | ABradio.cz

Vánoční DVD Petra Bende pokřtil herec a bavič Miroslav Donutil

  • Vánoční DVD Petra Bende pokřtil herec a bavič Miroslav Donutil Fotogalerie (26)
    • 04.11.2010
    • Tisk

    V posledních letech se na české hudební scéně staly vánoční koncerty Petra Bende ojedinělou…

    Sdílejte článek:

V posledních letech se na české hudební scéně staly vánoční koncerty Petra Bende ojedinělou událostí. Petr letos vyslyšel dlouholetá přání svých posluchačů a přichází s vánočním doublepackem, který byl tento týden slavnostně pokřtěn v restauraci U Fleků v Praze.

Nová deska, stejně jako videozáznam, byly netradičně pokřtěny vyhlášeným flekovským pivem. Křtu se ujal herec Miroslav Donutil. Přítomni byli i hosté, kteří Petra Bende doprovázeli na loňském turné, a jeho další přátelé: např. Wabi Daněk, Markéta Konvičková, Lešek Semelka, Helena Zeťová či Dalibor Janda.

Petr Bende chtěl odměnit i své fanoušky za jejich podporu a třiceti z nich, kteří vyhráli v internetové soutěži, umožnil exkluzivní vstup na tuto událost. Petr Bende & band společně s cimbálovou muzikou Grajcar navodili příjemnou a uvolněnou atmosféru živým vystoupením. Pro návštěvníky křtu bylo připraveno také výborné moravské víno, vynikající flekovský guláš, moravské koláčky a další občerstvení. Celým večerem provázel moderátor Petr Šiška.

Desku vydává společnost Sony Music Entertainment. Pod zvukový mix a mastering se podepsali Petr Vavřík, Libor Mikoška a Petr Bende, který se na tomto díle ujal i hudební produkce a režie.

Vánoční CD/DVD oficiálně vychází už následující pondělí tj. 8. listopadu 2010.

Posluchači a Petrovi příznivci se na albu i DVD mohou těšit na celou řadu vánočních písní a koled, např. Den přeslavný, Nesem vám noviny, Štěstí, zdraví, pokoj svatý, Rolničky, dále na Petrovy autorské písně jako Anděl perutí mách, Zaklínám své moře, Nad horú svítá nebo vánoční singl Hvězda. Nechybí ani slavná píseň Fredddieho Mercuryho a skupiny Queen „Bohemian Rhapsody“. Vše v originálních úpravách. K bonusům na DVD patří mimo jiné i Petrův klip k písni Tráva.

Letos navštíví Petr Bende & band v rámci vánočního turné patnáct českých a moravských měst. Ani letos nebudou chybět Cimbálová muzika Grajcar, pěvecké sbory a další hosté.

Petr Bende – Zaklínám své moře

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.