Hvězda 90tkových diskoték Haddaway vystoupí už brzy v Praze | ABradio.cz

Hvězda 90tkových diskoték Haddaway vystoupí už brzy v Praze

  • Hvězda 90tkových diskoték Haddaway vystoupí už brzy v Praze
    • 03.11.2010
    • Tisk

    Disko ikona 90. let Haddaway se vrací do České republiky. V naší metropoli vystoupí konkrétně…

    Sdílejte článek:

Disko ikona 90. let Haddaway se vrací do České republiky. V naší metropoli vystoupí konkrétně v sobotu 13. listopadu v Óčko Music Clubu. Jeho koncert se uskuteční v rámci Urbano večerů s tématickým námětem 90. let, kde nikdy nechybí světový interpret.

Kdo by ho neznal, když jeho skladby dodnes oslovují nejen starší ročníky, ale i mládež na každé diskotéce. Mezinárodně známé skladby s názvem „What is Love“ nebo „Rock My Heart“ prakticky každý den slýcháme také v rádiích.

Haddaway je umělec, který se nesmazatelně zapsal do historie dance music. Narodil se v Tobagu, a pak se přestěhoval do Washingtonu DC – to mu bylo devět let. Po vysoké škole se přesunul do Kolína nad Rýnem a v roce 1987 zahájil úspěšnou kariéru na hudební scéně.

Následně se rozhodl využít své tvůrčí schopnosti a založil svou vlastní společnost Energy, která pořádala módní přehlídky.

Haddaway odstartoval svou světovou kariéru úspěchem v Británii roku 1993 hitem „What is Love". Zároveň pokořil žebříčky v Německu, Americe a téměř všude jinde na světě. Od té doby šla jeho kariéra jako sólového zpěváka pouze nahoru. V návaznosti na singly, které měly stejně velký úspěch, přichází s albem Rock My Heart.

Jeho kariéra je doposud skvěle doprovázená dance hity z 90. let a jako bavič a live performer je Haddaway showcase něco, co se nedá popsat slovy. Jeho taneční skladby jsou dodnes považovány za nesmrtelné hity diskoték, které mají obrovské publikum.

Haddaway – Life

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.