SUNSHINE v Roxy představili nové album

  • SUNSHINE v Roxy představili nové album
    • 21.05.2009
    • Tisk

    Jak jsem před pár dny avizovala, 19.5.2009 v pražské Roxy začala série křestů očekávané desky Sunshine – MGKK TELEPATHY.

    Sdílejte článek:

Ti, kteří nějaký ten křest se Sunshine už zažili ví, že „křest“ se u nich rovná jednomu velkému mejdanu. Žádné omšelé triky s šampaňským a kupou proslovů a díků všem až po „tetičku z Bruntálu“…Sun­shine raději odehrají koncert, při kterém nezůstane jediné triko suché a netančit se dá pokládat za hřích večera…
Ale abych věci vzala hezky popořadě…Po půl osmé nastoupili před slušně naplněné Roxy bratislavští From Our Hands, kteří se starají o support na sérii „křestních koncertů“ Sunshine.I přes lehčí technické potíže a někdy dost podkopávající funkci předkapely se svého úkolu zhostili s vervou a publikum, ač očividně nažhavené na „hvězdy“ večera, reagovalo s nadšením.
Pak už šly věci ráz na ráz a než jsem si stihla dát drink, Sunshine byli na scéně, aby rozpálili svojí „telepatickou show“.A že magie s telepatií opravduju fungují se mohli přítomní záhy přesvědčit!
Svůj setlist kapela postavila na kombinaci starších hitů z Dreamera a Moonshower and Rezorblades a představením novým pecek z MGKK TELEPATHY. Publikum na nové tracky (zřejmě i díky možnosti jejich náslechu na myspace.com) reagovalo s absolutní samozřejmostí a nadšením, jakoby je ve svých ipodech nosili už nějaký ten měsíc.
Sunshine si koncert očividně užívali a obava vyřčená z úst frontmana skupiny Kaye Buriánka o kontejnerech před Roxy naplněných jejich novým CD (které každý návštěvník dostal jako dárek ke vstupence), se opravdu nevyplnila.
Kdo jste nestihl pražský a plzeňský koncert, máte tento týden šanci ještě v Brně a Hořovicích a pak samozřejmě na celé řadě letních festivalů.
Více info na: www.myspace.com/sun­shinetrash,www.xproduction.cz
* *
    

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.