"Monstra" Lordi vyjedou na turné s novým bubeníkem | ABradio.cz

"Monstra" Lordi vyjedou na turné s novým bubeníkem

  • "Monstra" Lordi vyjedou na turné s novým bubeníkem Fotogalerie (8)
    • 27.10.2010
    • Tisk

    Finská kapela Lordi oznámila před nadcházejícím evropským turné nového bubeníka – resp. spíš…

    Sdílejte článek:

Finská kapela Lordi oznámila před nadcházejícím evropským turné nového bubeníka – resp. spíš jeho „pódiovou“ podobu. Jeho jméno je Otus a je desátým členem rodinného stromu Lordi.

Frontman Lordi Mr. Lordi doslova řekl: „Stoprocentně si nejsme jistí, kdo nebo co Otus je, je prostě… kreatura, věc (ve finštině otus). Je jakousi kombinací řezníka, kata, zloducha, ještěra a zombíka. Hustej týpek. A rozhodně je jedním z nejošklivějších členů naší rodiny…“

Otus se tedy živě s Lordi objeví na nadcházejícím evropském turné Europe For Breakfast, které čítá 32 koncertů ve 14ti zemích. Startuje 5. listopadu v ruském Petrohradu a končí 19. prosince v německém Hannoveru.

Lordi se celkem dvakrát zastaví také v České republice, a to konkrétně 18. listopadu v pražském KC Vltavská a následující den hrají v Ostravě.

Změna na postu bubeníka se odehrála velmi rychle. Ten původní, Kita, opustil kapelu začátkem tohoto měsíce, kdy oznámil, že svou hudební kariéru chce v budoucnu rozvíjet jiným směrem a hlavně pod svým skutečným jménem. Jeho kapela Stala & So. bude reprezentovat Finsko v Eurovizi 2011.

Babez For Breakfast, tak zní název pátého studiového alba Lordi, které bude kapela na nadcházejícím tour propagovat, zaznamenalo hned krátce po vydání značné úspěchy nejen v Evropě, ale i ve Spojených státech.

Lordi – Hard Rock Hallelujah

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.