V první půlce listopadu vyjde novinka Jamese Blunta

  • V první půlce listopadu vyjde novinka Jamese Blunta Fotogalerie (11)
    • 25.10.2010
    • Tisk

    James Blunt vydá 8. listopadu své třetí album „Some Kind of Trouble“ v produkci Steva Robsona…

    Sdílejte článek:

James Blunt vydá 8. listopadu své třetí album „Some Kind of Trouble“ v produkci Steva Robsona a v koprodukci Grega Kurstina a Ega Whita. S touto deskou pětkrát na Grammy nominovaný umělec začíná novou kapitolu ve své kariéře díky spontánnosti a energii, které novinka nabídne.

Vše startuje nový singl “Stay The Night”, chytlavá píseň zachycující právě tuto náladu. Je to písnička hraná na akustickou kytaru, jako stvořená na mejdany, kde se mixuje vodka s kofeinem a zpívá Jacksonova „Billy Jean“ . Autory jsou James Blunt, Ryan Tedder z One Republic a Steve Robson.

“Dřív jsem písničky skládal a pak jsme šli a nahráli je. Tentokrát jsme to takhle připravené neměli”, vzpomíná James Blunt. “Cítili jsme tu energii – pojďme si to do studia pořádně užít a udělejme bugr. Bylo to naprosto přirozené a byla to legrace.”

Some Kind of Trouble navazuje na megaúspěchy dvou předchozích Bluntových desek, kterých se prodalo po celém světě neuvěřitelných 18 miliónů. Speciálně potom debut Back to Bedlam s hitem desetiletí „You´re Beautiful“, který ze dne na den udělal v roce 2005 obrazně řečeno z vojáka popovou hvězdu první velikosti.

A tak místo na tanku se James Blunt začal objevovat na významných koncertních podiích světa a v nejvlivnějších televizních show, včetně té vůbec nejznámější The Oprah Winfrey Show.

James Blunt úspěšně koncertoval dvakrát i u nás a jeho místní velkou popularitu podtrhuje zlatá deska za druhé album All The Lost Soul a dokonce platinová za více než 15 tisíc prodaných kusů alba Back to Bedlam.

Nové album se nahrávalo většinou v Londýně s Jamesovou doprovodnou kapelou, se kterou se brzy vydá na turné.

CD Some Kind of Trouble nabídne skladby :

1. Stay The Night

2. Dangerous

3. Best Laid Plans

4. So Far Gone

5. No Tears

6. Superstar

7. These Are The Words

8. Calling Out Your Name

9. Heart Of Gold

10. I'll Be Your Man

11. If Time Is All I Have

12. Turn Me On

www.jamesblunt.com

James Blunt – You´re Beautiful

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.