Anna K "žije, zpívá, poděkuje" na dvou charitativních koncertech | ABradio.cz

Anna K "žije, zpívá, poděkuje" na dvou charitativních koncertech

Zpěvačka Anna K., která nedávno spustila svou kampaň zaměřenou na podporu prevence rakoviny prsu s názvem „Chceš žít jako já?“, uspořádá dva charitativní koncerty. První se odehraje 18. listopadu v Brně na Flédě, druhý pak 25. listopadu ve velkém sále pražské Lucerny.

Koncerty Anna K. symbolicky pojmenovala „Žiju, zpívám a děkuju“.

Výtěžek ze vstupného věnuje zpěvačka na koupi nového bioptického přístroje, který bude sloužit ke speciální diagnostice nádorů prsu. Tento přístroj bude zatím první v ČR. Vybraná částka bude předána zakladatelce Mamma Centra, kde bude také přístroj umístěn, Prim. MUDr. Skovajsové, PhD.

Anna K. se kromě kampaně věnuje také přípravě nového alba. Vyjít by mělo začátkem příštího roku. Už teď vypustila do světa dlouho očekávaný nový singl s názvem „Holka modrooká“, který si můžete poslechnout na jejím oficiálním Myspace profilu.

Zpěvačka a herečka Anna K. se na základě vlastní zkušenosti rozhodla kampaní vyburcovat všechny české ženy ke včasnému vyšetření prsou a k pravidelným lékařským kontrolám. Aby pravidelně chodily na sonografické či mamografické vyšetření.

Za posledních třicet let vzrostl v ČR výskyt karcinomu prsu o přibližně 120 %. Rakovina prsu se tak stala v naší zemi nejčastějším nádorovým onemocněním u žen. Alarmující je, že počet nemocných stoupá a tato zákeřná choroba postihuje čím dál mladší ženy.

Anna K. k tomu sama říká: "Chtěla bych, aby kampaň oslovila všechny ženy a je mým velkým přáním, aby šly a nechaly se vyšetřit. Nejlépe hned! A aby pak chodily pravidelně! Aby nečekaly, až je na vyšetření někdo pošle. Je to můj osobní vzkaz a taky životní zkušenost, která je varováním. Zabere to pár minut a ta krátká chvíle, kterou si věnujete, vám může zachránit život!“

Hlavní součástí kampaně je rozhlasový a televizní spot, speciální webové stránky s informacemi o rakovině prsu, její prevenci a léčbě. Projekt zahrnuje celorepublikové billboardy, citylight vitríny, LCD obrazovky, atd. V rámci kampaně bude v čekárnách lékařů distribuována informační brožurka „Chceš žít jako já?“ s důležitými a praktickými informacemi o rakovině prsu a její prevenci.

www.chceszitjakoja.cz

Anna K. – Nebe

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.