Electronic Beats nabídne koncert Caribou a DJ set Matta Didemuse | ABradio.cz

Electronic Beats nabídne koncert Caribou a DJ set Matta Didemuse

  • Electronic Beats nabídne koncert Caribou a DJ set Matta Didemuse Fotogalerie (10)
    • 19.10.2010
    • Tisk

    V rámci Electronic Beats, mezinárodního hudebního a lifestylového projektu, zavítá do České…

    Sdílejte článek:

V rámci Electronic Beats, mezinárodního hudebního a lifestylového projektu, zavítá do České republiky, Německa, Rakouska a Maďarska multiinstrumen­talista Caribou. Fanoušci se také mohou těšit na DJ set Matta Didemuse z formace Junior Boys.

Projekt Electronic Beats Recommends se zaměřuje nejen na představování začínajících a nadějných umělců, ale dává prostor také těm, kteří už mají jméno na klubové scéně a také výrazný vliv na soudobou hudební scénu.

Kdo by v roce 2010 odpovídal této definici lépe než kritikou i hudebními fanoušky tolik uznávaný Dan Snaith vystupující pod přezdívkou Caribou? EBR představí tohoto multiinstrumen­talistu původem z Kanady ve středu 1. prosince v pražském Lucerna Music Baru a nebude chybět ani Matt DidemusJunior Boys.

Mohlo by se zdát, že hudba a matematika spolu moc neladí, ale učiteli matematiky Danu Snaithovi se podařilo přenést zdánlivě nudný svět čísel a faktů rovnou na mezinárodní hudební scénu. Caribou přistupuje ke své hudbě s matematickou přesností a s každým novým albem svůj sound ještě více vypilovává.

Návštěvníci Lucerna Music Baru jistě ocení DJ set z dílny kapely Junior Boys. Kanaďané Jeremy Greenspan a Matt Didemus, který nahradil Johnnyho Darka, původního člena tohoto dua, se na scéně objevili poprvé v roce 2004. A hned s debutovým albem „Last Exit“ si díky jedinečné kombinaci synth-housového zvuku a melancholických vokálů Jeremyho Greenspana získali Junior Boys značnou popularitu. Jako koproducenti se shodou okolností také podíleli na skladbě Caribou, hlavní hvězdy letošního Electronic Beats Recommends. Konkrétně jde o skladbu nazvanou „She’s the one“ z alba „Andorra“.

Více informací najdete na:

www.electronicbeats.net

www.electronicbeats.cz

Vstupenky:

Vstupenka za 249 korun k zakoupení v předprodeji Ticketpro

Lístek v mobilu:

Lístek za 199 korun pro zákazníky T-Mobilu, za 249 korun pro zákazníky ostatních operátorů

Platba je možná pomocí kreditní karty nebo v případě zákazníků T-Mobilu prostřednictvím měsíčního vyúčtování služeb. Lístek přijde jako čárový kód formou MMS, která se předloží u vstupu.

Další vystoupení v rámci turné:

 8. 11. Mnichov, Feierwerk + Barbara Panther

14. 11. Lipsko, Centrální divadlo + Barbara Panther

15. 11. Hamburg, Uebel & Gefaehrlich + Mount Kimbie & Barbara Panther

28. 11. Heidelberg, Enjoy Jazz Festival + Mount Kimbie & Barbara Panther

29. 11. Kolín, Gloria + Mount Kimbie & Barbara Panther

2. 12. Budapešť, Gödör + Support

4. 12. Vídeň, Fluc + Mount Kimbie & Barbara Panther

5. 12. Frankfurt, Mousonturm + Mount Kimbie & Barbara

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.