Rytmus míří na své Black Prince Tour | ABradio.cz

Rytmus míří na své Black Prince Tour

  • Rytmus míří na své Black Prince Tour Fotogalerie (25)
    • 18.10.2010
    • Tisk

    Mafia Records uvádí ještě delší turné v historii českého a slovenského hiphopu, než si může…

    Sdílejte článek:

Mafia Records uvádí ještě delší turné v historii českého a slovenského hiphopu, než si může kdokoliv pamatovat! Rytmus míří na své Black Prince tour33 zastávkami a nebude sám! Na mikeu se vystřídá s Davidem Steelem, který představí už brzy své nové album Scorpion, R´n´B zpěvákem Tomem Malarem a záda jim pohlídají Djs Yaksha z Dramatikz se Zatem!

Na každé zastávce, která procestuje celou Českou a z části i Slovenskou republiku, se budete moci těšit mimo vystupujících na moderovaný doprovodný program od Mafia Records (Davida Snášela) a sním spojené netradiční soutěže o slevenky, věcné ceny od partnerů projektu a luxusní hodinky STORM. Na koncertě naleznete MafiaShop stánek s designovými tričky k turné, labelu, tombolu o hadry od 69 za 10.000Kč s výherním tikety přímo u stánku, zábavným focením na plachty, kde všechny fotoreporty vyjdou na stránkách Mafie, autogramiády účinkujících, speciální projekční show ve vybraných městech a jedna specialita na úplný závěr: „Pro každého, kdo koupí Crackonoshe v období tour, vstup zdarma na jakoukoliv zastávku při doložení okladu o koupi u vstupu!“

První koncert začíná už 23.10.2010 na akci GreenShop The Hip Hop no.12 s americkou superstar Ja Rulem! Více informací, fotoreporty, videa, soutěže, další aktuality, vychytávky a kdo ví, co ještě, se budete pravidelně dovídat na www.MafiaRecor­ds.cz, nebo na oficiálnímu facebook profilu MafiaRecords.cz, kde vás neminou zábavné hry o vstupy bez protahování a třeba i něco víc!

Rytmus Black Prince tour ft. David Steel & Tom Malar

  ?fs=1&hl=cs_CZ" /> ?fs=1&hl=cs_CZ" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="470" height="290" />

Rytmus Black Prince tour ft. David Steel
Nejrozsáhlejší turné v historii HipHopu je tu! Label Mafia Records uvádí Rytmus Black Prince tour ft. David Steel s jeho přicházejícím albem SCORPION a krytím R´n´B od Toma Malara! Čeká na Vás celkem více jak 30 zastávek plné hudby po celém Česku i Slovensku!

Více na – Mafiarecords.cz – PŘÍMO ZDE
Datum – 23.10.2010 až 4.3.2011
Vstup – doporučena cena 150 – 250kč

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.