Všechny klipy Michaela Jacksona na luxusní sérii tří DVD

  • Všechny klipy Michaela Jacksona na luxusní sérii tří DVD Fotogalerie (96)
    • 18.10.2010
    • Tisk

    Chcete mít všechny videoklipy Michaela Jacksona pohromadě? Udělejte si radost v pondělí 22. listopadu…

    Sdílejte článek:

Chcete mít všechny videoklipy Michaela Jacksona pohromadě? Udělejte si radost v pondělí 22. listopadu, kdy vyjde série Michael Jackson´s: Vision, kde najdete všechna oficiální hudební videa krále popu.

Luxusní box tří DVD Michael Jackson´s Vision se čtyřapůlhodinovým obsahem přináší více než čtyřicítku klipů s nově restaurovaným obrazem a remasterovaným zvukem.

Ve spolupráci s Estate of Michael Jackson (společnost spravující pozůstalost Michaela Jacksona) vydává tento komplet label Epic/Legacy. Poprvé tak vychází celistvá sbírka všech krátkých hudebních filmů, které Jacko natočil během své sólové kariéry.

Michael Jackson´s Vision najdete v luxusním boxu, obsah je rozdělen na tři DVD nosiče. Zachycuje celou sólovou kariéru Michaela Jacksona od jeho pionýrských a novátorských klipů, které změnily zábavní průmysl a staly se nadčasovou klasikou pop kultury, kterou přijímají dnešní mladí se stejnou vášní jako generace jejich rodičů.

Desítka klipů z tohoto kompletu se na DVD objevuje vůbec poprvé. Toto vydání je také premiérou videoklipu k písni “One More Chance,” kterou složil R. Kelly. Natáčení klipu v noci 17. listopadu 2003 v Las Vegas bylo produkcí zastaveno kvůli náhlému příjezdu policie, která tehdy Michaela Jacksona vyšetřovala. Natočený material se tak k fanouškům sestříhaný dostává až letos.

Vznik a vzestup MTV jako mocné televizní síly a zářivý celosvětový průlom Michaela Jacksona na pozici superstar způsobily dohromady nejepochálnější hudební zlom od časů Beatles.

Michael Jackson rozpoznal potenciál hudební stanice vysílající čtyřiadvacet hodin denně a produkoval a zároveň hrál v klipech, které se staly ikonami popkultury a naprosto změnily tehdejší měřítka a parametry v showbyzu. Vzniklo nové médium.

Jacksonův mistrovský kousek, klip “Thriller” s tanečními party zombíků, režírovaný Johnem Landisem, se stal kulturním fenoménem. Byl to první (a dodnes vůbec jediný) klip, který americká Kongresová knihovna zařadila do Národního registru filmů, elitní a prestižní kolekce pouhých několika set vybraných snímků.

Michael Jackson's Vision obsahuje nesestříhané, dlouhé verze klipů “Thriller” a “Black or White” režiséra Johna Landise, stejně jako klasiku “Bad” od oscarového režiséra Martina Scorseseho. V boxu najdete také výsledky spolupráce Michaela Jacksona s dalšími slavnými filmaři, jako jsou John Singleton, Spike Lee a David Fincher. Zajímavostí je klip “Ghosts,” Jacksonův málo viděný klip natočený ve spolupráci s legendou na speciální efekty, Stanem Winstonem.

Michael Jackson's Vision bude k dostání v limitované edici “deluxe boxed set” s šedesátistrán­kovou knihou, která obsahuje snímky z natáčení, jež pocházejí z Michaelových osobních archivů.

Na Michael Jackson's Vision najdete:

DISC 1:

1. Don't Stop 'Til You Get Enough

2. Rock With You

3. She's Out of My Life

4. Billie Jean

5. Beat It

6. Thriller

7. Bad

8. The Way You Make Me Feel

9. Man In the Mirror

10. Dirty Diana

11.Smooth Criminal

12. Another Part of Me

13. Speed Demon

14. Come Together

15. Leave Me Alone

16. Liberian Girl

DISC 2:

1. Black or White

2. Remember The Time

3. In the Closet

4. Jam

5. Heal The World

6. Give In To Me

7. Who Is It

8. Will You Be There

9. Gone Too Soon

10. Scream

11. Childhood

12. You Are Not Alone

13. Earth Song

14. They Don't Care About Us

15. Stranger In Moskow

16. Blood On The Dancefloor

17. Ghosts

18. You Rock My World

19. Cry

DISC 3 (bonusy):

1. Blame It On the Boogie – The Jacksons

2. Enjoy Yourself – The Jacksons

3. Can You Feel It – The Jacksons

4. Say Say Say – Paul McCartney & Michael Jackson

5. They Don't Care About Us – Prison version

6. Why? – 3T featuring Michael Jackson

7. One More Chance – previously unreleased

Michael Jackson – Thriller

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.