Soutěž o předkapelu Korn | ABradio.cz

Soutěž o předkapelu Korn

  • Soutěž o předkapelu Korn Fotogalerie (16)
    • 20.05.2009
    • Tisk

    O tom, že 9. června od 19:00 rozdovádí Tesla Arenu legendární americká skupina Korn, jsme už informovali. Nyní je ve hře otázka, kdo se stane předskokanem těchto velikánů. Rozhodovat můžete se i Vy! Stačí poslat SMS…

    Sdílejte článek:

 
Do své závěrečné fáze vstoupila soutěž, jejíž vítěz stane 9. června v pražské Tesla Areně na společném pódiu s legendárními americkými nu-metalisty Korn. Odborná porota tvořená zkušeným hudebním publicistou Petrem Korálem, zástupci Radia Beat, serveru Bandzone.cz a pořádající agentury Charm Music vybrala z přihlášených 347 kapel desítku těch z jejího pohledu nejzajímavějších. Nahrávky pak odeslala managementu Korn, který byl úrovní české hard rockové scény velice příjemně překvapen. Určitě stojí za zmínku doslovná citace vyjádření Marka Phillips, jenž Korn v této záležitosti zastupoval: „These all sound cool to me.“
Management Korn nakonec zvolil pětici kapel, z nichž jedna se stane předskokanem na jejich letošní české koncertní zastávce. Jedná se o brněnsko-vyškovské*****On­set*****, příbramské*****The Switch*****, chomutovské*****X-Left To Die*****a pražské formace*****Atari Terror*****a**­****Projekt Para******belum******.
O vítězi této zajímavé soutěže rozhodují SMS zprávy zasílané přes SMS bránu Radia Beat (724 58 58 58). Vyhraje kapela s největším počtem hlasů, rozhodovat bude počet zúčastněných čísel, nikoliv samotný počet zpráv. Hlasovat je možné až do 31. května, kdy bude v pořadu Hard@Heavy zveřejněn vítěz. Tvar SMS je „KORN(mezera)NÁZEV KAPELY“. Aby bylo zamezeno jakýmkoliv manipulacím s výsledky, z jednoho telefonního čísla lze poslat pouze jeden hlas.
Připomeňme, že vítěznou kapelu čeká nejen samostatný blok v předprogramu Korn, ale že její frontman bude mít rovněž možnost zazpívat si jako host s Korn jednu jejich píseň! Více info na www.charm-music.cz. Registrované kapely je možné si poslechnout na portálu http://bandzone.cz/korn. Soutěž vyhlašuje agentura Charm Music ve spolupráci s Radiem Beat, Bandzone.cz a samotnou skupinou Korn.
Vstupenky jsou k dostání v síti Ticketpro a Ticketportal v cenách od 790 do 1.090 Kč (+ VIP za 1.790 Kč) včetně poplatku.
Více informací o skupině: www.korn.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.