Aneta Langerová se chystá kromě parketu i na podzimní turné

  • Aneta Langerová se chystá kromě parketu i na podzimní turné Fotogalerie (26)
    • 11.10.2010
    • Tisk

    Pro velký zájem připravuje zpěvačka Aneta Langerová druhou – podzimní – část svého…

    Sdílejte článek:

Pro velký zájem připravuje zpěvačka Aneta Langerová druhou – podzimní – část svého Aneta Langerová tour 2010. Mezitím pořádá charitativní večer Světlo pro Světlušku a zatančí si v soutěži StarDance.

Po úspěšné jarní části turné k novému albu Jsem přidává Aneta i podzimní část. Během ní zavítá mezi 19. říjnem a 22. prosincem například do Karlových Varů, Vyškova nebo do rodných Říčan a Sázavy

10. listopadu pořádá Nadační fond Českého rozhlasu – projekt Světluška, který pomáhá nevidomým, Charitativní večer Světlo pro Světlušku s Anetou Langerovou, jakožto patronkou nadace, a jejími hosty. Koncert se bude konat v Pražské křižovatce – kostel Sv. Anny. Přímým přenosem v Českém rozhlase a televizi posluchače a diváky provedou Vojtěch Dyk a Viktor Preiss. Kromě Anety během večera vystoupí také Hana Maciuchová, Marta Kubišová, Katarína Knechtová, Tonya Graves, kapela Madfinger s nevidomým zpěvákem Martinem Svátkem, Kühnův dětský sbor a nevidomé děti. Režisérem celého večera bude David Sís. Aneta naposledy Světlušce pomáhala v rámci sbírkového dne, který se konal 8.září 2010 a během kterého 5850 dobrovolníků v ulicích českých a moravských měst vybralo částku vyšší jak 4,5 mil

Od 30. října bude Aneta vystupovat na obrazovkách České televize ještě v jiné, trochu netradiční roli. Zúčastní se jako soutěžící čtvrté řady populární taneční soutěže StarDance …když hvězdy tančí. Jejím partnerem bude profesionální tanečník Michal Kurtiš. Na otázku jaké jsou její zkušenosti s tancem, odpovídá: „Téměř nulové. Až se lidé dozvědí, že jsem ve StarDance, budou si myslet, že jsem spadla z višně. Myslím, že mě mají zafixovanou jako naprosté poleno. Mohla by to být dobrá výchozí pozice…“ Podle svých slov by se však chtěla dostat alespoň do kola, kde si bude moci zatančit něco rychlejšího z latiny. V prvním kole ji nicméně čeká waltz. Ze známých osobností se soutěže po boku tanečních profesionálů dále zúčastní Pavel Kříž, Monika Absolonová, Saša Rašilov, Veronika Žilková, Jitka Čvančarová nebo Alexander Hemala.

Aneta Langerová je také jedním z pěti nominovaných umělců na Cenu MTV EMAs 2010 v kategorii BEST CZECH/SLOVAK ACT. O jejím udělení rozhodnou čeští a slovenští diváci MTV a vítěze pořadatelé vyhlásí během slavnostního večera 14. října v pražském klubu SaSaZu, kde všichni nominovaní vystoupí.

Aneta Langerova tour 2010

19.10. Vyškov Besední dům

5.11. Zábřeh Kulturní dům

16.11. Aš club Klubíčko

17.11. Karlovy Vary klub Paderewski

25.11. Sázava Kulturní dům

26.11. Říčany Městské kulturní středisko

20.12. Tišnov sál kina Svratka

21.12. Valašské Meziříčí Kulturní zařízení

22.12. Frýdek Místek klub Stoun

Více informací najdete na www.langerovaaneta.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.