Karel Gott a Eva Urbanová září na společném turné

Triumfem se po předpremiéře v Děčíně na konci srpna stal zahajovací koncert Karel Gott & Eva Urbanová – Turné 2010. Zaplněná pardubická ČEZ Aréna v pátek 1.října aplaudovala bezmála tříhodinovému koncertu obou protagonistů. Stejné to bylo i o dva dny později v Českých Budějovicích.

Zatímco Eva Urbanová zvedla návštěvníky ze židlí svými verzemi písní od supiny Queen, Vangelise nebo Jennifer Rush, nejoceňovanější český zpěvák Karel Gott opět dokázal, že jsou písně, které nestárnou a on jich má ve svém repertoáru bezpočet.

Vedle osvědčených hitů z dílny Karla Svobody a Ladislava Štaidla sklidily největší potlesk písně „C´est la vie“, „Když jsem já byl tenkrát kluk“, „Stokrát chválím čas“ nebo „Být stále mlád“.

Opravdovým překvapením se pak staly písně známé z Gottovy samostatné interpretace, ale jen pro toto turné nastudované jako duety. Oba protagonisté tak společně zazpívali např. „Když vítěz mává nám“ (The Winner Takes It All) z repertoáru skupiny Abba s českým textem Pavla Kopty. Umělce doprovází výborný Boom!Band Jiřího Dvořáka.

Další příležitost navštívit koncerty turné bude tuto neděli 10. října v Liberci nebo v pondělí 25. října v Ostravě. Na tyto koncerty jsou vstupenky stále k dostání v předprodejích. Do pražského Velkého sálu Lucerny (na 9. a 10. listopadu) jsou vstupenky už jen na stání.

Karel Gott – Lady Carneval

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.