Seal natočil lechtivý klip, kde hraje i jeho manželka | ABradio.cz

Seal natočil lechtivý klip, kde hraje i jeho manželka

Klip byl pořízen k singlu „Secret“ ze Sealova čerstvého alba Commitment. Nečekejte ale nic vulgárního, velice elegantní černobílý videoklip s „kontrastní“ účastí jeho ženy, modelky Heidi Klum, poměrně přesně vystihuje náladu této osobní intimní písně, jejímž autorem je samotný Seal.

Nové album Commitment vyšlo minulý týden a ihned po vydání se dostalo na 5. místo naší oficiální albové hitparády. V pořadí šestý Sealův dlouhohrající opus navíc získává velice příznivé kritiky.

Zpěvák a skladatel Seal vydal už šesté studiové album Commitment, předznamenané prvním singlem „Secret“, smyčcovou aranží ozdobenou baladou, jednou z jeho nejfajnovějších. V Londýně narozený trojnásobný držitel ceny Grammy se opět spojil s proslulým producentem Davidem Fosterem, který mu už před dvěma lety pomohl s desou cover verzí starých soulových hitů.

„Davida jsem znovu požádal o spolupráci, protože jsem si jistý, že je tím nejskvělejším člověkem, se kterým jsem se kdy ve studiu setkal a jeho aranže jsou absolutně nenapodobitelné," poznamenal Seal.

Také Foster nešetří komplimenty na adresu Sealova hlasu a muzikálnosti, ale i skladatelského kumštu: „Ve studiu byl absolutně v pohodě, jistě také proto, že ty výborné písně jsou plné hudebních překvapení. Sdílím Sealův pocit, že jde o dosud vůbec nejlepší kolekci jeho songů“.

Sealův baryton se tu dokonale propojuje s vlastními melodiemi a velmi osobními texty jak v „Secret“, tak třeba i v „The Weight of My Mistakes“, „Best of Me“ nebo „If I´m Any Closer“. Je to o lásce, manželce, rodině, ale také o muzice a kariéře.

Seal – Secret

Jeho úspěšná kariéra trvá už více než dvě dekády, prodal přes 15 milionů albových nosičů. Od tanečních začátků v roce 1991 spojených s tehdejší hitem „Killer“ – připomenutých o šestnáct let později na téměř dancefloorovém albu System – se propracoval k mezinárodně oceňovanému pěvci romantických, procítěných balad.

Překvapil ale také dynamickým projevem při přepracování klasických soulových kousků. Album SOUL z roku 2008 bylo celosvětově velmi úspěšné s tím, že například ve Francii bylo číslem 1 celých třináct týdnů v řadě.

Také v České republice patří Seal k nejpopulárnějším zahraničním umělcům. Svědčí o tom nejenom řada zlatých desek za prodeje jeho alba, ale i časté koncertní vystoupení u nás, včetně toho posledního z počátků letošních prázdnin.

Více informací na: www.seal.com

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.