Finlandia Midnight Sun 2009

  •  Finlandia Midnight Sun 2009
    • 23.05.2009
    • Tisk

    Ve čtvrtek 25. června od 18:00 na Branické louce oslaví Finlandia letošní Midnight Sun s kapelou Apocalyptica, Support Lesbiens a DJ Lucca. Finlandia Midnight Sun je oslavou letního slunovratu, který je ve Finsku velmi významným svátkem. Slunce, které se pravidelně každý rok rozhodne nezapadnout, se stává každým rokem skvělým důvodem oslavit s přáteli tento krásný večer.

    Sdílejte článek:

 
Praha se již brzy stane svědkem velkolepéoslavy slunovratu. Finlandia Vodka, se kterou jsou již tradičně oslavy celosvětově spojeny, zve ve čtvrtek 25. června na Branickou loukuvšechny milovníky skvělé hudby a ještě lepších drinků. Z rodné země Finlandia Vodky přijede své fanoušky potěšit již legendární čtyřčlenná formace Apocalyptica, kterou po hudební stránce skvěle doplní Support Lesbiens a DJ Lucca. A to není zdaleka všechno. Celý program, který najdete na www.finlandia-midnight-sun.cz, je určen pro všechny vyznavače léta, skvělé zábavy a osvěžujícího pití.
Oslavy slunovratu mají ve své domovské zemi, Finsku, staletou tradici. Zatímco v našich krajích nejdelší den v roce necháme často uplynout bez povšimnutí, pro severské země je to velká událost, která je důvodem k oslavám. Lidé opouštějí své domovy a směřují k tisícům finských jezer. Města jsou prázdná, stejně jako restaurace a bary. Všichni slaví celou noc v přírodě, u táborových ohňů. Tato tradice vychází z dávné minulosti, kdy lidé právě v této době pomocí magie zaháněli zlé duchy a staré křivdy.
V České republice se s oslavami nejdelšího dne v roce setkáváme již po několikáté. Každý ročník je pevně spjat se značkou Finlandia Vodka a pokaždé se jedná o událost, kterou si nenechá ujít žádný milovník zábavy, léta a osvěžujících drinků. Letos sází Finlandia Midnight Sun na osvědčená jména.
Na Branické louce se tak 25. června od 18.00 hodin můžete setkat s finskými klasiky hrajícími metal na cella. Eicca, Paavo, Perttua Mikko, kteří tvoří kvartet Apocalyptica, těší svým nekompromisním pojetím vážné hudby již šestnáct let. S nimi se na pódiu vystřídají Support Lesbiens a DJ Lucca.
Součástí příjemné zábavy samozřejmě budou i nápoje z Finlandia Vodky a pestrý doprovodný program. Kdo bude chtít, může za pomoci šamana spálit staré hříchy a očistit se tak od nich, učit se sochat z ledu nebo si nechat pomalovat tělo šamanskými symboly. Vyzkoušet můžete také celou řadu speciálních her od házení sněhovou koulí až po suopunki (chytání sobů).
Vstupenky zakoupíte v síti Ticketstream za 199 Kč.
 

Vstupy na tuto akci můžete vyhrát i na stránkách Abradia!Více zde http://www.abradio.cz/…pocalyptica-#116
 “:[http://www.abradio.cz/…pocalyptica-#116]

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.