Report 10/10 nabídne jako přílohu CD kapely Zputnik | ABradio.cz

Report 10/10 nabídne jako přílohu CD kapely Zputnik

NA TITULCE JESUS CHRIST SUPERSTAR, UVNITŘ UDG, XINDL X, NICELAND, ROZHOVORY S KORN, LORDI, STO ZVÍŘAT, TÉMA IZRAELSKO-PALESTINSKÁ HUDEBNÍ SCÉNA A UCHO S EWOU FARNOU. PŘÍLOHOU JE NOVÉ ALBUM KAPELY ZPUTNIK – ZTRÁTA PŘÍTELE.

Z obsahu:

JESUS CHRIST SUPERSTAR

Od listopadu bude Kamil Střihavka po dvanácti letech znovu přibíjen na kříž a Bára Basiková bude pod ním coby Máří Magdaléna opět lkát. Oba jako jediní z původního obsazení téměř už legendárního nastudování rockové opery Jesus Christ Superstar přijali nabídku Hudebního divadla v Karlíně, jež chystá novou inscenaci, aby si role zopakovali. Rozhovor s hlavními aktéry připravil Roman Lipčík.

HUDBA VE STÍNU KONFLIKTU

Na bývalém britském mandatorním území známém jako Palestina před více než 60ti lety násilně vznikl stát Izrael. Původní obyvatelé byli částečně zmasakrováni, částečně vyhnáni a částečně začleněni do tohoto nového státu. Přestože je řešení konfliktu stále v nedohlednu, Palestinci i Izraelci muzicírují o sto šest. Poslechnout si můžete obě strany.

KORN

Pár hodin před koncertem nu-metalové kapely Korn pod posvátnou horou Říp vyzpovídala dlouholetého kytaristu a zakládajícího člena Jamese „Munkyho“ Shaffera Silvia Rákociová. Jezdí Munky na dovolenou radši k moři, nebo na lyže?

STO ZVÍŘAT

Desetihlavá smečka se stovkou v názvu se dopracovala k dvacetinám. Jak k tomu došlo a jak se bude slavit, vypráví rozdováděný frontman, dříve též bubeník Honza Kalina.

M.I.A.

Uměle vykonstruovaný produkt, nebo originální umělkyně, se kterou se život nemazlil? M.I.A. sice vypadá jako princezna, na růžích ale ustláno neměla. A i když si teď žije královsky a pasuje se na nástupkyni Madonny, zatím to na šťastný konec její pohádky nevypadá.

LIVE: Řípfest, Sum 41, Kosheen, Nouvelle Vague, Hanne Hukkelberg, Tindersticks

TÉMA: Izrael a Palestina: hudba ve stínu konfliktu

ROZHOVORY: Korn, Lordi, Xindl X, Vladimír Cirkus, Sto zvířat, UDG, Niceland

FRESH ENERGY: Fiha

URBAN: Oliver Lowe

BUBÁK: Steve Harris

SMRT: Paul Gray

NA CESTÁCH: Etiopie

UCHO: Ewa Farna

SLOUPKY: Jana Kománková, Jugi, Honza Křížek, Honza Homola, Ondřej Bezr

Recenze CD, DVD, PC a PS3 her, knih, webů, filmové premiéry, hudební TV tipy, clubbing, drogová poradna, fotoreport, multimedia, bazar

CD příloha:

ZPUTNIK – ZTRÁTA PŘÍTELE

U tohoto čísla REPORTU najdete jako přílohu album kapely Zputnik. Její lídr Martin Kadnár alias Rusák prošel už řadou slavných bandů. Působil v brutálně elektronické Vanesse i v legendárním Abraxasu. Teď zamířil se souborem Zputnik do špinavějších punkových vod.

Akce: MOBILNÍ TELEFON NA DVĚ SIM KARTY Zdarma poukaz na 1000 Kč do Hard Rock Cafe a tričko pro všechny předplatitele!

NEJČTENĚJŠÍ HUDEBNÍ ČASOPIS + CD ZDARMA.

Více info na www.ireport.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.