Tublatanka už zítra pokřtí novou desku v Hard Rock Café | ABradio.cz

Tublatanka už zítra pokřtí novou desku v Hard Rock Café

  • Tublatanka už zítra pokřtí novou desku v Hard Rock Café Fotogalerie (3)
    • 27.09.2010
    • Tisk

    19. ročník letního hudebního festivalu Benátská noc netradičně odstartuje už zítra v pražském…

    Sdílejte článek:

19. ročník letního hudebního festivalu Benátská noc netradičně odstartuje už zítra v pražském Hard Rock Café koncertem Tublatanky. Ten bude zároveň křtem novinkové desky. A za kmotra si Tublatanka nevybrala nikoho jiného, než českou metalovou legendu Aleše Brichtu.

Necelé dva měsíce po závěru 18.ročníku Benátské noci na Malé Skále už začínají přípravy na ročník další. Pořadatelé jednoho z nejoblíbenějších festivalů u nás, který letos překonal rekord 30ti tisíc návštěvníků, přicházejí s pozměněným konceptem festivalu.

Rozhodli se postupně představovat v rámci koncertů Benátské noci v pražském Hard Rock Café skupiny, které na festivalu vystoupily nebo teprve vystoupí.

Prvním koncertem bude vystoupení slovenské Tublatanky, které je naplánováno už na zítřejší den. Následovat by mělo každý měsíc dalších devět koncertů (např. Suzanne Vega, Miro Zbirka, Blue Effect a další). Série vystoupení se uzavře 19.ročníkem festivalu Benátské noc na přelomu července a srpna 2011. Zítra se také dozvíte termín jeho konání.

Každý, kdo přijde na některý z koncertů v rámci Benátské noci v Praze v Hard Rock Café, získá slevu na festivalovou vstupenku a zároveň se může zúčastnit slosování o hodnotné ceny (hlavní cenou bude zájezd za 100 000 pro dvě osoby). Od 1.listopadu si bude možné zakoupit vstupenky za nejvýhodnější ceny.

Předprodej vstupenek na koncerty Benátské noci v Praze v síti www.ticketportal.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.