Tata Bojs a Cartonnage chystají unikátní vystoupení v Akropoli

  • Tata Bojs a Cartonnage chystají unikátní vystoupení v Akropoli Fotogalerie (5)
    • 24.09.2010
    • Tisk

    Na konci října, konkrétně 29. a 30., se v Paláci Akropolis uskuteční další ročník Akropolis…

    Sdílejte článek:

Na konci října, konkrétně 29. a 30., se v Paláci Akropolis uskuteční další ročník Akropolis Multimediale, populární přehlídky nových médií a technologií aplikovaných v domácí pop-kultuře. Těšit se můžete na kapely Tata Bojs a Cartonnage.

Organizátoři opět vsadili na zábavnou a široké veřejnosti srozumitelnou formu prezentace a dvoudenní program postavili na instruktážním workshopu a vystoupení dvou předních tuzemských skupin, které předvedou, jak je v našich podmínkách možné užitím nových technologií dodat koncertům další rozměr a povýšit je na nevšední audiovizuální zážitek.

Prvnímu dni budou se speciálním programem vévodit už zmínění Tata Bojs. “Ačkoliv budeme hrát elektricky a setlist nabídne průřez všemi našimi dosavadními alby, nepůjde o klasický koncert, ale spíše jakousi tanečně-audio-vizualní performanci. Program jsme nazvali Ta Ta Tanec aneb Tata Bojs pod pódiem, jelikož nebudeme hrát na jevišti, jak jsou návštěvníci zvyklí, ale po stranách pod ním. Na pódiu se bude v určitých částech večera odehrávat tanec osmičlenné baletní skupiny Dekkadancers, jejíž pohyb bude bezprostředně reagovat jak na naši hudbu tak na projekce, které diváci uvidí ve formě širokoúhlého kina po celé šířce zadního plánu jeviště”, poodkrývá podobu vystoupení Tata Bojs Milan Cais.

Po skončení koncertu budete moci volit mezi následným programem na Divadelním baru, kde se v rámci Boogie night za dýdžejským pultem vystřídají Cashmeer, Skywalker & Maceo a Malou scénou, na které DJs Ghonzales & Yukimura slibují freestyle beats.

Hlavním aktérem druhého dne bude pražské elektro-popové duo Cartonnage, které právě intenzivně pracuje na novém albu a 30.října z něj velkou část představí. “Vedle nedávno zveřejněného pilotního singlu Electro Gastronomique zařadíme do programu dalších šest nových skladeb. Akropolis Multimediale je pro nás výzvou představit zbrusu nové písničky z připravovaného alba jako jeden příběh, zasazený do 3D projekcí, které budou scénicky fungovat podobně jako kulisy na divadle. Je to pro nás něco zcela nového, mít možnost ke každému demo songu vytvořit 3D prostor, který podporuje naše texty a hudbu”, říká producent Armin Effenberger.

“V několika momentech zasáhne projekce i hlediště. Představíme nové kostýmy od Josefa Čechoty, které bude doplňovat speciální light design. Kdo si zakoupí vstupenku v předprodeji, bude mít navíc možnost vyhrát na místě náš nový singl Electro Gastronomique, jehož limitovaná edice bude vytvořena pouze pro tento koncert“, dodává zpěvačka Vanda Choco.

Na hlavní program naváže ve 22.30 na Divadelním baru Retrospection Night a na Malé scéně Cabaret Manana v režii DJs Pocolocco & B-Fly (jazz, latin funk).

Začátek vystoupení Tata BojsCartonnage je anoncován na 19:30hod.

Tata bojs – Attention aux hommes

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.