Prague Conspiracy a Pipes and Pints spojili své síly

 • Prague Conspiracy a Pipes and Pints spojili své síly Fotogalerie (16)
  • 25.09.2010
  • Tisk

  Českou republiku napadne v říjnu smečka několika divokých kapel, žánrově spjatých…

  Sdílejte článek:

Českou republiku napadne v říjnu smečka několika divokých kapel, žánrově spjatých s festivalem Mighty Sounds. Pod hlavičkou Mighty Jäger Tour spojily své síly dvě nejpracovitější české kapely Prague Conspiracy a Pipes and Pints, aby na osmi zastávkách v Čechách a na Moravě předvedly typicky živelnou a žánrově velice pestrou show.

Na celém tour, které začne 8. října v Sokolově a skončí 23. října v Uherském Hradišti, je bude doprovázet mladé a nadějné psychobilly trio Rocket Dogz a DJské pokoncertní afterparty. Vybrané destinace doplní punková legenda Houba, melopunkoví R.A.F., oi punkeři Muerti a kapela Já Ještě Nevím. V Ostravě vystoupí exkluzivně nový objev undergroundové scény Staré Pušky, který své koncertování plánuje až na rok 2011.

Prague Conspiracy, v čele s charismatickou zpěvačkou Marianou, se od svého původního žánru SKA vzdalují daleko více k rocku. Jejich nové směřování v sobě spojuje dravost Iggyho Popa a melodičnost Blondie. Hlavní předností kapely je umění skloubit hitovost s úderností. K tomu všemu přidejte taneční náboj a máte party jako víno.

V současné době nejstrměji stoupající hvězda punkové scény Pipes and Pints má na svém kontě teprve jedno album, přesto jsou již hlavními hvězdami nejednoho festivalu. Jejich mix folku a punku doplněný o skotské dudy je pro domácí publikum, odkojené Divokým Billem a Třemi Sestrami, konečně tím pravým potěšením nadnárodního střihu. Od Pogues k Motorhead to vzali přes Rancid a hopla – je to masakr jak sviň.

Mighty Jäger Tour:

8.10. Sokolov, Alfa klub

 • kapela Já Ještě Nevím
9.10. Jablonec, Na Rampě

 • kapela Muerti
15.10. Pardubice, Žlutý Pes

 • kapela R.A.F.
16.10. Ostrava, Marley

 • kapela Staré Pušky
20.10. Ústí nad Labem, Národní dům a Circus

 • kapela Houba

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.