Frontman Waltari v reality show: šmírovat ho můžete po 4 dny

  • Frontman Waltari v reality show: šmírovat ho můžete po 4 dny Fotogalerie (8)
    • 16.09.2010
    • Tisk

    Finský hudebník Kärtsy Hatakka, známý především jako frontman crossoverové kapely Waltari…

    Sdílejte článek:

Finský hudebník Kärtsy Hatakka, známý především jako frontman crossoverové kapely Waltari, se pustil do odvážného experimentu – celé čtyři dny stráví před kamerou a bude plnit přání diváků

Vše se odehrává na kartsytv, kde můžete sledovat přímý přenos, prohlédnout si archivní záběry a také přidat své přání, kde a při jaké činnosti chcete Kärtsyho sledovat.

Reality show odstartovala ve středu ráno, od té doby frontman Waltari mimo jiné navštívil finské rádio Voice, provedl diváky po svém rodném městě, po Helsinkách, a zúčastnil se setkání ufologů. Celá akce potrvá až do sobotního odpoledne. Program můžete spoluvytvářet i vy.

Charismatický čaroděj z Helsinek vydal před několika týdny své první sólové album s názvem Duty Freedom. Jeho sólový projekt je v porovnání s Waltari zaměřen spíše pop-rockově.

Se svými domovskými Waltari oslaví Kärtsy jako její zakládající člen v příštím roce 25 let na hudební scéně.

Waltari – In the Cradle (live)

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.