Máme na stránkách nové internetové rádio - Rádio Hubajda

  • Máme na stránkách nové internetové rádio - Rádio Hubajda
    • 16.09.2010
    • Tisk

    Rádio Hubajda – Internetové rádio s tou nejlepší taneční muzikou od 90. let po současnost.

    Sdílejte článek:

Rádio Hubajda má za sebou pětiletý vývoj (začínalo pod názvem Santamusic), kdy se vypracovalo jak po stránce technické, tak z hlediska ustálení moderátorského týmu. Od spuštění nového webu a zahájení propagačních aktivit roste jeho oblíbenost a poslouchanost.

Se svými posluchači aktivně komunikuje například prostřednictvím fanouškovské stránky na celosvětové sociální síti Facebook.com, kde je ke zhlédnutí pod názvem: Rádio Hubajda. S rostoucím zájmem a spokojeností posluchačů přibývají spolupráce s tuzemskými kluby a producenty.

K největším domácímm ,,klenotům“, kteří se ve vysílacím programu Rádia Hubajda objevují, jsou MATAMAR (neboli djský projekt tvořen dvojkou – Mark Airman a Mata C) s jejich radioshow Language of Trance, vysílanou na více než 70 tanečních rádio stanicích světa, dále také ELECTRIBE (Petr Dvořák) s exkluzivní radioshow Be Around In A Trance.

Co se týče zahraničních producentských akvizic, tak i v tomto ohledu je Rádio Hubajda velkým lákadlem pro příznivce širokého spektra taneční muziky. Své radioshow v éteru prezentují přední DJ´s a producenti z Velké Británie (Solarstone, DJ AVSR), Německa (Arctic Sun) či dokonce z Ruska (Sergey Cascade). Téměř všichni jsou kandidáty udílení cen celosvětové ankety každoročně vyhlašované časopisem DJ Magazine s názvem TOP 100 DJs. Velkým, a to především mediálním přínosem, jsou pro Rádio Hubajda taktéž spolupráce s věhlasnými českými a slovenskými tanečními projekty (Verona, Mr. Vee a Michaela, MC Duro, Papajam, Maduar, Michaela Papp, Mystiq aj.).

Rádio Hubajda se může také jako jedno z mála internetových tanečních rádií pochlubit vysíláním hned dvou exkluzivních českých hitparád: TOP 10 MP3 (hitparáda nejstahovanějších mp3 z hudebního portálu http://mp3s.nadruhou.net) a také CZECH DANCE CHARTS-TOP 30 (oficiální česká taneční hitparáda, která je každý týden aktuálně sestavována na základě prodeje singlů ve specializovaných prodejnách, výsledků tanečních hitparád rozhlasových stanic a hlasování vybraných diskžokejů).

Projekt českého tanečního internetového rádia Hubajda má tedy do budoucna slibnou šanci, stát se exkluzivní a jedinečnou rádio stanicí, jak pro neustále rostoucí řady posluchačů všech věkových kategorií, tak i pro tuzemské či zahraniční obchodní a mediální partnery.

Poslouchejte Rádio Hubajda zde!

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.