Eminem se prý po detoxu musel znovu učit rapovat

  • Eminem se prý po detoxu musel znovu učit rapovat Fotogalerie (11)
    • 15.09.2010
    • Tisk

    Eminem, který prošel odvykací kůrou poté, co se v prosinci roku 2007 předávkoval léky, se řadu běžných každodenních činností musel znovu naučit. Dokonce ztratil i svůj smysl pro rytmus a musel se znovu učit rapovat.

    Sdílejte článek:

Eminem svůj tehdejší stav okomentoval: „Když jsem byl opět konečně čistý a střízlivý, cítil jsem se jako bych byl znovu malým dítětem. Nechci, aby to vyznělo nějak pateticky, ale cítil jsem se jako znovuzrozený. Musel jsem se znovu naučit psát. Také jsem se učil jak rapovat. Nebyl jsem si jistý, jestli jsem třeba své schopnosti dělat emsího neztratil úplně.“

A dále úspěšný raper dodal: „Vlastně jsem se musel znovu učit, jak prezentovat své vlastní texty – jak frázovat, jak je nechat plynout, kde přitvrdit, aby zněly tak, jak mají. Rapování ale není jako např. ježdění na kole. Je totiž zároveň fyzickou i psychickou záležitostí. Znovu jsem získával schopnost ovládat motoriku. Nebyl jsem schopný zbavit se třesu rukou. Zavřel jsem se do nahrávací místnosti a zkoušel jsem rapovat. Lezly ze mě samé nesmysly a znělo to divně.“

Sedmatřicetiletý Eminem, vlastním jménem Marshall Mathers, také prozradil, jak užívání drog ovlivnilo jeho kreativitu. Prý mu drogy doslova zmrazily mozek. Prý po nich nebyl schopen myslet a byl také velice líný. Jen seděl, koukal na televizi a cpal se nachos.

V nejbližší době vydá Eminemova matka Debbie Nelson knihu o svých vztazích se slavným synem. Ta prý odhalí skutečné příběhy z jeho dětství, a to střízlivým pohledem, nikoli v extrémně negativní podobě, v jaké dětská léta hip-hopová hvězda líčí ve svých textech.

Kniha se pod názvem My Son Marshall, My Son Eminem začne prodávat v listopadu.

Eminem – Stan

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.