Honza Ponocný alias Circus Ponorka

  • Honza Ponocný alias Circus Ponorka Fotogalerie (23)
    • 16.05.2009
    • Tisk

    Nenapodobitelný a jedinečný Honza Ponocný nezahálí. Posílá posluchačům skladbu Rain, pilně skládá, hýčká si šapitó Circusu Ponorka a chystá se na koncerty a festivaly. Pokud máte tohoto sympaťáka také rádi a zajímá vás, co dělá, čtěte dál.

    Sdílejte článek:

Honza Ponocný alias Circus Ponorkaposílá k posluchačům další skladbu Rain z jeho desky Do It Yourself, která vyšla v polovině loňského roku u RGM Entertainment.

Muzikantsi opravdu vystačí na pódiu sám, přičemž dokáže vytvořit naprosto dokonalou iluzi vícečlenné kapely. Stačí mu k tomu pár elektronických udělátek a dva mikrofony.
Skládái pro jiné interprety. Snad opravdu každý zná takřka intimní hudební zpověď Anety Langerové Vysoké napětí. Mezi jeho hudební „parťáky“ patří například Meky Žbirka, Ivan Hlas, Jana Kirschner, Norah Jones, Alanis Morissette, Jack Johnson a mnoho dalších.

Jak se staví a zní šapito Circusu Ponorka si můžete prohlédnout na

. Jak zní z pódia v podání Circus Ponorka Rain nebo originál Felix The Cat (Vysoké napětí v podání Anety Langerové) a mnoho dalších zcela autorských písní můžete posoudit na koncertech Honzy Ponocného – přehled je pravidelně aktualizován na www.circusponorka.com. Tam naleznete i mnoho dalších zajímavých informací, stejně tak jako na www.rgm.cz.
Honza Ponocný je také skvělý kytarista (podílel na více než čtyřiceti CD) a p******rodukční (několik platinových CD pro firmu Universal). Produkoval například nahrávky L. Filipové, J. Ledeckého, M. Maxy, H. Vondráčkové, I. Hlase, J. Kirschner nebo M. Žbirky,  je autorem písní, které naráli  například Anna K., H. Zeťová, M. Rottrová, L. Filipová, I. Csáková, H. Vondráčková, V. Jelínek, Václav Koubek, Laura a její tygři, I. Hlas, Ridina Ahmed, Ewa Farna, Jean Couture nebo Bradley Stratton, je autorem hudby k řadě divadelních představení, napsal hudbu k celovečernímu filmu Vaterland s Karlem Rodenem v hlavní roli a píše hudbu do připravovaného filmu o Exupérym.

Z dalších akcí Honzy Ponocného (je jich hodně) vybíráme:
21. 5. – Blues Sklep, Liliová 10, Praha
23. 5. – Mezi ploty, Brno
5. 6. – Jam Rock Festival, Žamberk, 20:00
12. 6. – Otvírák-festival, Milovice
19. 6. – Balbínka, Praha
2. 7. – Kravín+ CIRCUS PRAHA , Únětice-skoro Praha
5. 7. – Rock For People-festival, Hradec Králové
17. 7. – Střekovské hudební léto, hrad Střekov, Ústi nad Labem
22. 8. – festival, Trutnov
16. 12. – hudební sklepy, Znojmo
17. 12. – hudebni sklepy, Jindřichův Hradec
 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.