Robbie Williams a Gary Barlow společně zazpívali pro charitu | ABradio.cz

Robbie Williams a Gary Barlow společně zazpívali pro charitu

  • Robbie Williams a Gary Barlow společně zazpívali pro charitu Fotogalerie (26)
    • 14.09.2010
    • Tisk

    Na jednom pódiu se v rámci společného koncertu objevili bývalí kolegové z boybandu Take That po douhých patnácti letech. Na vystoupení, jehož výtěžek dostanou britští vojáci, zazpívali Robbie Williams a Gary Barlow svůj nový singl Shame, který popisuje dřívější odcizení členů skupiny.

    Sdílejte článek:

Všichni si ještě pamatujeme na obrovské úspěchy chlapecké kapely Take That, která stála dlouho v čele žebříčků hitparád. Robbie Williams ji ale v roce 1995 opustil a vydal se na úspěšnou sólovou dráhu. Zbývající čtveřice muzikantů obnovila Take That v roce 2005 a od té doby vydala dvě alba.

„Bylo to 15 let naplněných prací,“ řekl Williams davu asi 55ti tisíc lidí na stadionu Twicknham, kde byl i vnuk královny Alžběty princ Harry, jenž sloužil s britskými vojáky v Afghánistánu.

Robbie Williams minulý měsíc řekl, že se skupinou Take That plánují v příštím roce turné a ještě letos na podzim chtějí vydat společnou desku. Mluvit o obnovení kapely v původním složení je ale podle něho předčasné.

Williams uzavřel koncert svým hitem Angels.

Peníze, které se vybraly na koncertě, jsou určeny pro charitativní organizaci Help for Heroes. Ta podporuje zraněné britské vojáky.

Na koncertu vystoupili i další hvězdy jako Enrique Iglesias, James Blunt, Katherine Jenkins a rapper Plan B.

Robbie Williams – Angels

 

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.