Famózní bubeník Mike Portnoy opouští Dream Theater | ABradio.cz

Famózní bubeník Mike Portnoy opouští Dream Theater

  • Famózní bubeník Mike Portnoy opouští Dream Theater Fotogalerie (6)
    • 10.09.2010
    • Tisk

    Bubeník Mike Portnoy na svých oficiálních internetových stránkách oznámil, že opouští…

    Sdílejte článek:

Bubeník Mike Portnoy na svých oficiálních internetových stránkách oznámil, že opouští Dream Theater. Ze své domovské kapely odchází po neuvěřitelných pětadvaceti letech a byl jedním ze zakládajících členů této progressive metalové formace.

V tiskové zprávě pro média Mike Portnoy uvádí: „Vím, že pro řadu lidí to bude šok a mnozí z nich mé rozhodnutí nepochopí, ale není to náhlé pohnutí mysli. Svůj odchod z Dream Theater jsem zvažoval téměř celý poslední rok.“

Mike si chtěl původně od kapely pouze na nějakou dobu odpočinout. „Bohužel, kapela nesdílí můj postoj a mé pocity a rozhodla se pokračovat beze mě. Pauza pro ostatní nebyla dobrým řešením,“ pokračuje Portnoy.

Samozřejmě, že bubeník takových kvalit nezůstává bez hudebního vytížení. Nahrál desku a také se vydal na turné s Avenged Sevenfold, kteří ho požádali o pomoc poté, so jejich původní člen Jimmy ‚the Rev‘ Sullivan loni krátce po vánocích náhle zemřel na selhání srdce.

Dream Theater samotní se k této zásadní události vyjádřili: „S velkým smutkem musíme oznámit, že Mike Portnoy, náš kamarád a dlouholetý bubeník, se rozhodl odejít z kapely. To, že jsme Mikea měli v kapele, pro nás bude vždycky hodně znamenat, a to jak hudebně, tak profesionálně i lidsky.“

Avenged Sevenfold – Afterlife

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.