Česko-slovenské turné: Kirschner a Klus na jednom pódiu | ABradio.cz

Česko-slovenské turné: Kirschner a Klus na jednom pódiu

  • Česko-slovenské turné: Kirschner a Klus na jednom pódiu Fotogalerie (7)
    • 07.09.2010
    • Tisk

    Úspěšná slovenská zpěvačka Jana Kirschner a populární český zpěvák Tomáš Klus spojí…

    Sdílejte článek:

Úspěšná slovenská zpěvačka Jana Kirschner a populární český zpěvák Tomáš Klus spojí své hudební síly na společném předvánočním turné po celé České republice. Celkem se můžete těšit na desítku koncertních zastávek.

Jana Kirschner je několikanásobnou slovenskou Slavicí, držitelkou mnoha Aurelů (v kategorii zpěvačka a album roku), ale hlavně bezkonkurenční zpěvačkou, která se směle může řadit do evropské špičky.

V posledních letech žila převážně v Londýně, kde pracovala na své desce Shine. Do Čech a na Slovensko se vrátila s písní Pokoj v duši, která se stala jednou z nejhranějších písní na rádiích v obou zemích. V srpnu 2009 se Jana Kirschner představila pražskému publiku v beznadějně vyprodaném Lucerna Music Baru.

Jako host tu vystoupil talentovaný písničkář Tomáš Klus, držitel ceny Anděl v kategorii zpěvák roku za rok 2009. Společné vystoupení se oběma protagonistům líbilo natolik, že se rozhodli je zopakovat během společného turné v listopadu 2010.

Před létem vydala Jana Kirschner nové album Krajina rovina, které je na naše poměry ojedinělé, což lze soudit i z nadšených recenzí hudebních kritiků. Podzimní turné tak přinese nejen Janiny osvědčené hity, ale i ukázky z této čerstvé novinky.

Termíny tour:

22. 11. KARLOVY VARY – TERMÁL

23. 11. PLZEŇ – ŠEŘÍKOVKA

24. 11. ČESKÉ BUDĚJOVICE – METROPOL

25. 11. LIBEREC – LIDOVÉ SADY

26. 11. BRNO – SEMILASSO

29. 11. ZLÍN – KINO – VELKÝ SÁL

30. 11. HRADEC KRÁLOVÉ – ALDIS

04. 12. PRAHA – LUCERNA

02. 12. OSTRAVA – DŮM KULTURY

06. 12. OLOMOUC – KD SIDIA

www.janakirschner.com

Jana Kirschner – Pokoj v duši

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.