Andrea Bocelli ve Varšavě | ABradio.cz

Andrea Bocelli ve Varšavě

  • Andrea Bocelli ve Varšavě
    • 22.05.2009
    • Tisk

    Naši polští kolegové připravují jednu z největších produkcí letošního léta. Andrea Bocelli vystoupí v 29.srpna na varšavském stadionu Gwardia. Tento majitel úchvatného hlasu vystupuje pouze na několika koncertech ročně a letos je na jeho seznamu i Polsko. Přestože se Bocelli vyhne České republice, máme možnost si vstupenky na polslký koncert zakoupit v české síti Ticketpro. Začátek koncertu je ve 20:30 hodin.

    Sdílejte článek:

Kdyby Bůh mohl zpívat, jeho hlas by zněl jako hlas Bocelliho. (Celine Dion)
Andrea Bocellise jedním z nejvýznamnějších sólistů všech dob. Vystoupí v doprovodu sboru a svého symfonického orchestru. Koncert Andrea Bocelliho v Polsku bude nejen prestižní kulturní událostí, ale také gigantickou produkční akcí.
Příprava Stadionu Gwardia na návštěvu tenoristy bude trvat až pět dnů a zúčastní se jí přes sto lidí. Nezbytné vybavení k montáži obrovské scény o rozloze 320 m2 doveze dvanáct nákladních vozů. Na vysokých věžích budou viset velké reflektory a lasery a tři obrovské obrazovky budou umístěné tak, aby každý viděl, co se děje na scéně.
Nejdůležitější je však akustika. Pro účel koncertu v Polsku byl navržen speciální systém, který změní stadion v operní halu a zajistí perfektní zvuk na každém místě hlediště.
Zvukové zkoušky budou trvat čtyři dny, různí specialisté budou nastavovat a zkoušet každé místo akustiky stadionu. Mikrofony byly navržené italskou firmou Schoeps, která po mnoha testech sestavila systém zvlášť pro Bocelliho a zvlášť pro spolupracující sólisty. To vše za účelem získání barvy hlasu bez ruchů, které se často objevují na takto velkých koncertech. Cílem je, aby každý zvuk i každá nota zněla čistě a krásně – stejně jako v budově opery.
Počet lístků na srpnový koncert je omezený – do prodeje půjde 20 tisíc lístků, z čehož polovinu tvoří místa k sezení. To je také další výzva pro pořadatele – na stadionu Gwardia bývá většina konaných akcí pouze pro stojící diváky. Také z tohoto důvodu budou přípravy stadionu na akci speciální.
Vstupenky za1166 – 3850 Kč v předprodejní síti Ticketpro.
 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.