Podle Joeyho Jordisona Slipknot rozhodně vydají další desku

  • Podle Joeyho Jordisona Slipknot rozhodně vydají další desku Fotogalerie (6)
    • 01.09.2010
    • Tisk

    Bubeník Slipknot Joey Jordison se svěřil serveru DesMoinesRegis­ter.com, že stále truchlí…

    Sdílejte článek:

Bubeník Slipknot Joey Jordison se svěřil serveru DesMoinesRegis­ter.com, že stále truchlí po baskytaristovi Paulu Grayovi. Ten byl nalezen mrtvý v hotelu ve městě Urbandale v americkém státě Iowa 24. května letošního roku.

Joey Jordison řekl: „Paul byl můj nejlepší kamarád a pořád je. A byl pro mě taky muzikantsky spřízněná duše.“ Přiznal, že byly časy, kdy vedl klasický rokenrolový způsob života a tak i jemu samotnému hrozila podobná nehoda, jaká se stala Grayovi, tedy předávkování.

„Už tři roky jsem čistý,“ pokračoval. „Myslel jsem si, že je to všechno jen sranda a zábava, ale nebylo to tak. … Poté, co jsem odjel turné s Korn (v roce 2007), uvědomil jsem si, jak mě to ničí, a tak jsem s tím vším přestal,“ svěžil se Jordison.

Prý také změnil pohled na svět: „Život je teď mnohem čistší. Hudbu vnímám jinak. Když hraji, je to jako bych hrál pro všechny lidi, které jsem ztratil. Pořád na ně myslím.“

Na otázku, jestli budou Slipknot pokračovat, Jordison odpověděl: „Samozřejmě, že Slipknot vydají další desku. Ale nebudeme hledat za Paula žádnou náhradu. Každý v kapele totiž hraje na baskytaru i kytaru. A chci, aby fanoušci Slipknot věděli, že bez ohledu na mé současné aktivity s Robem Zombiem a Murderdolls, se Slipknot vrátí.“

"Ale pořád se ještě vyrovnáváme s Paulovou smrtí… a Paul by rozhodně nechtěl, abychom se Slipknot nevydali další desku.

Když už jsme zmínili Murderdolls, kde Joey Jordison hraje na kytaru, této jeho formaci, kterou vytvořil společně s Josephem Poolem alias Wednesdayem 13 včera vyšlo po sedmi letech další album – Women and Children Last.

Slipknot – Vermillion pt 1

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.