Chinaski vyrazí na podzimní turné ve velkém stylu

Není na co čekat, tak zní název osmého studiového alba Chinaski, které vyjde nejprve digitálně 8. září a o dva týdny později ve standardní podobě na CD rozšířeném o bonusy.

Dalším důležitým dnem bude úterý 28. září. To odstartují Chinaski v pardubické ČEZ Aréně premiérový koncert t-music Chinaski tour.

Celé turné je v produkci Brita Simona Sidiho, který působí v Malibu v Los Angeles. Ve světě je dobře známý jako show designér a producent. Otec tří dětí je proslulý perfektní profesionální přípravou a dokonalou souhrou projekcí, zvuků a světel. Posledních pět ročníků American Idol, koncerty Depeche Mode, P. Diddyho, Kanye Westa, Annie Lennox nebo třeba Rogera Waterse… to je jen malý výběr z jeho portfolia.

Simon narazil na kapelu letos na jaře během jejího zámořského turné. Jak k setkání došlo, popisuje Michal Malátný: „Kluci byli na koncertě Pink a show je hrozně nadchla. Ota ještě ten večer sednul na mail a zkontaktoval její tým. Bohužel však kvůli časové vytíženosti, byl odmítnut, ale doporučili mu velmi cenný kontakt na uměleckého producenta Simona Sidiho, který spolupráci s Chinaski přijal. Oslovili jsme samozřejmě i jiné zahraniční produkce, ale tady to zafungovalo i lidsky. Po několika mailech jsme se s ním v L.A. sešli a on nám ukázal kompletně připravený návrh pódia, světel a projekcí. Po dvouhodinovém rozhovoru bylo jasné, že spolupráce bude nevšedním zážitkem pro obě strany. Simonovi se ke všemu moc líbilo naše DVD 07 z posledního velkého turné. Právě to u něj rozhodlo, že chtěl do projektu jít.“

V Pardubicích budou Chinaski zkoušet několik dní před koncertem samotným. Generálka je naplánovaná na večer před premiérou. Netradičně pojaté je i pódium. Počítá totiž s účastí diváků přesně v jeho středu. Diváci odtud budou mít naprosto stejný rozhled jako sami Chinaski.

Podzimní t-music Chinaski tour je u nás naprosto originální a doslova průkopnický koncertní projekt. Show v tomto stylu u nás ještě nebyla. Hostem turné bude skupina Eddie Stoilow.

t-music Chinaski tour se zastaví v šesti velkých halách naší republiky:

28.09. Pardubice – ČEZ Aréna

30.09. Ostrava – ČEZ Aréna

07.10. Liberec – TIPSPORT Aréna

09.10. Karlovy Vary – Aréna

12.10. Brno – Hala Velká vodová

14.10. Praha – TESLA Aréna

Prodej vstupenek v předprodejních sítích www.ticketpro.cz a www.ticketportal.cz je už v plném proudu. Cena za jednu je 299,– Kč. Na místě bude stát o 100,– Kč více, tedy 399,– Kč.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.