Mácháč odtajnil line-up jubilejního 10. ročníku | ABradio.cz

Mácháč odtajnil line-up jubilejního 10. ročníku

  • Mácháč odtajnil line-up jubilejního 10. ročníku Fotogalerie (16)
    • 16.08.2010
    • Tisk

    Nejnavštěvovanější taneční festival v České republice, Mácháč, představuje kompletní line-up…

    Sdílejte článek:

Nejnavštěvovanější taneční festival v České republice, Mácháč, představuje kompletní line-up. Deset let existence oslaví s nejlepšími světovými i českými DJ´s.

Ohlášenou čtveřici zahraničních hvězd: Axwell (Swedish House Mafia), Marco V (NL), Sidney Samson Samson (NL), Max Vangeli (USA), doplní ti nejlepší z domácí scény LayDee Jane, Brian, John Culter a Enrico. Velkolepý plážový mejdan, kterým každoročně vrcholí festivalová sezona, vypukne už tento pátek 20. srpna v 18 hodin u Máchova jezera na pláži Klůček.

Letošní Mácháč bude opět spojen s renomovaným pražským afterklubem Studio 54. Kromě vlastní stage „Studio 54 House tent“ zahrají jeho residenti i všem návštěvníkům festivalu, kteří si budou chtít jedinečnou atmosféru Mácháče 2010 prodloužit. Oficiální afterpárty odstartuje už tradičně na Bílém Kameni v sobotu 21. srpna v 6:00, konec je plánován v pozdních odpoledních hodinách.

A protože k narozeninovým oslavám patří neodmyslitelně i dárky, připravili organizátoři několik překvapení. Všichni nedočkaví si mohou zbývající dny do festivalu ukrátit poslechem oficiálního mixu Mácháč 2010, který namíchal DJ John Culter.

Vstupenky v síti Ticketpro pořídíte za 795 Kč (do 20. srpna), na místě vyjdou na 900 Kč. Cena all inclusive VIP vstupenek, které nabízejí řadu výhod jako neomezenou konzumaci, vstup na terasu a další, je 2 700 Kč.

www.festival-machac.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.