Open Air Festival začne už zítra "ochutnávkou" zdarma

Open Air Festival zve na čtvrteční den bez vstupného. Areál se otevře v 15 hodin. Tento den je „předkrmem“ před vydatnou porcí, složenou z víkendových hvězdných koncertů a pestrého programu.

Pomyslnou třešničkou na dortu jsou Kasabian, Röyksopp a Faithless. Ti mají ve svém kalendáři koncertů uvedenou mezi koncerty po celé Evropě další zastávku: Panenský Týnec, Česká republika.

Röyksopp chystají fantastické pódiové dekorace, Faithless berou obří 12timetrovou obrazovku a na koncertě Kasabian vyrostou dvě speciální světelné věže. Po strop naložené kamiony s veškerou pódiovou výbavou pro tyto hvězdy budou už dnes na cestě na Open Air Festival.

Čtvrtek tedy bude prvním dnem festivalu. Majitelé vstupenek si samozřejmě mohou už zítra vyzvednout své pásky na ruku, čímž se vyhnou čekání během pátečního očekávaného návalu hostů. Festival zahájí ve čtvrtek 15:30 svým vystoupením český objev roku Charlie Straight, vrcholem večera pak bude koncert Monkey Business– to vše v Multi-culty stage. V O2 Extra Zóně se můžete těšit od 20:30 na vystoupení dvojice DJs, kterými jsou Airto a Chris Sadler. O zábavu se postarají také neziskové organizace, které připravily řadu zajímavých workshopů.

Na místo dorazí mistr sklář, který už má na svém kontě několik kuriózních světových rekordů, mimo jiné se mu podařilo vytvořit funkční letadlo ze skla. Budete si moci také zabubnovat na stánku Neziskovky.cz, navštívit indiánský tábor, ochutnat fair trade produkty, vyzkoušet si vlastnoruční výrobu máčených svíček a dalších dárků.

Sporty, adrenalin a hvězdné koncerty nás čekají v pátek a v sobotu.

Otevření celého areálu nás čeká v pátek ve 13 hodin. Na rozdíl od čtvrtka bude otevřena také takzvaná „dvoudenní zóna“, ve které najdete většinu festivalových lákadel. Zřejmě to nejdůležitější pro většinu návštěvníků budou hlavní pódia (O2 Main stage, Coca-Cola stage, Prima Cool stage), kde se odehrají koncerty většiny zahraničních hvězd.

V pátek se můžete těšit na den plný taneční hudby, kterému bude vévodit dvojice Röyksopp a Faithless. Těšit se však můžete také na drum and bassové legendy – duo LTJ Bukem a MC Conrad. Pro fanoušky hiphopu vystoupí česká i slovenská špička tohoto žánru (Rytmus, PSH, Indy & Wich a další).

Sobota bude naopak patřit „kytarovkám“, mezi kterými nebudou chybět hvězdní britští Kasabian a dánští lamači ženských srdcí The Kissaway Trail. Dorazí také slovenská star Richard Müller. V Multi-culty stage se můžete těšit na řadu divadelních vystoupení, která začínají už ve 13 hodin.

Přestože denně přibývají desítky rezervací a prodaných jízdenek ve festivalové kyvadlové dopravě, míst je stále ještě dost. Rezervaci na www.amsbus.cz si ale pro jistotu udělejte předem.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.