Planet Festival zveřejňuje posledního headlinera - přijedou australští Pendulum | ABradio.cz

Planet Festival zveřejňuje posledního headlinera - přijedou australští Pendulum

  • Planet Festival zveřejňuje posledního headlinera - přijedou australští Pendulum Fotogalerie (15)
    • 07.05.2009
    • Tisk

    Planet Festival, který proběhne první červnový víkend v Táboře, odtajnil dalšího headlinera: do Čech přijedou legendární Pendulum z australského Perthu, kteří na festivalu vystoupí jako kapela v kompletním šestičlenném složení (Rob Swire, Gareth McGrillen, Paul Harding, Perry ap Gwynedd, Paul Kodish, Ben Mount ).

    Sdílejte článek:

Pendulum se proslavili dnes už kultovní deskou Hold Your Color z roku 2005. Minulý rok vydali další řadovou desku In Silico, která opět vévodila britským hitparádám. Živé vystoupení Pendulum připomíná energickou smršť, ve které je namíchán drum’n’bass s breakbeatem a punk-rockem. (http://www.youtube.com/…pendulumlive?ob=4,www.myspace.com/pendulum). Pendulum doplní již dříve ohlášené britské kapely Klaxons, White Lies, švédské trioPeter Bjorn and John nebo Transglobal Underground. Z české hudební scény zahrají Sunshine, Tata Bojs, Skyline, Gaia Mesiah s novým zpěvákem Viktorem Dykem, Vypsaná fixa neboUDG.
I letos bude pro návštěvníky k dispozici sportovní****vyžití vRepresent/Ska­teshop.cz sportovní zóně.****Zahrát si bude možné minifotbal nebo street basketbal. Na rampě bude probíhat BMX a MTB show.
Organizátoři Planet Festivalu spolupracují seSdružením pro integraci a migraci(SIMI), které poskytuje bezplatnou právní, sociální a psychologickou pomoc nejen uprchlíkům.V rámci projektu „Změna přístupu evropské mládeže k rozvojovým zemím s pomocí migrantů“ se sdružení snaží zvýšit povědomí společnosti o problematice migrace.*„V této souvislosti však musíme uvést, že naše organizace i při sebevětším úsilí nemůže svými službami zajistit pomoc pro všechny cizince na území ČR, kteří se nacházejí v obtížném postavení,“*říká Pavla Burdová – Hradečná ze SIMI.Planet Festival tak ve spolupráci se Sdružením pro integraci a migraci umožní zájemcům přihlásit se přímo na festivalu ve speciálním stánku o práci dobrovolníka, kterému bude v případě dohody a následné dobrovolnické práce vydáno dodatečně oficiální osvědčení o spolupráci.
Na dalším z řady Planet Festival Warm Upů, který proběhne 2. červnaLucerna Music Baru a který bude mít v režii německá elektronická legenda KMFDM, si fanoušci mohou zakoupit zvýhodněné vstupenky za 490,– Kč.
Předprodej na Planet Festival probíhá v sítích Ticketpro a Ticketportal, kde je možné****do 31. května zakoupit vstupenku za 790 korun (+ poplatky), do 4. června za 890 korun (+ poplatky) a na místě pak za 1 100 Kč včetně poplatků.
www.planetfestival.cz
 
Na stránkách ABradia (v sekci soutěže) můžete vyhrátvstupy na tento jedinečný festival!!
     

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.