Reggae a doprovodný program Hip Hop Kempu | ABradio.cz

Reggae a doprovodný program Hip Hop Kempu

  • Reggae a doprovodný program Hip Hop Kempu Fotogalerie (17)
    • 04.08.2010
    • Tisk

    Necelé tři týdny před festivalem pro vás máme připraven kompletní doprovodný program…

    Sdílejte článek:

Necelé tři týdny před festivalem pro vás máme připraven kompletní doprovodný program, který se na letošním ročníku Hip Hop Kempu objeví společně s časovým rozpisem reggae hangáru na všechny tři dny.

I letos bude na Kempu JahMusic Reggae Station plná karibské muziky od roots reggae po nejaktuálnější dancehall a další fúze black music. Například Daddy & Hypa, kteří patří na poli urban music mezi nejlepší evropské producenty a specialisty na remixy. Právě oni vám vysvětlí, proč se dnes reggae a hiphop potkávají právě v dancehallu. Na festivalu se objeví i polští East West Rockers, kteří patří mezi největší hvězdy tamní reggae & dancehall scény. Poprvé se na také na festivalu objeví i francouzský producent Damalistik, který si postavil v Praze vlastní studio, odkud řídí svůj label Roots Survival.

Domácí scénu budou reprezentovat selektoři z celé republiky. Zaprvé je třeba zmínit jedny z technicky nejvypracovanějších selektorů, jako jsou Babylon Rocker a Irie Memba, kteří už roztáčí gramce druhou dekádu. Nebudou chybět ani JahMusic Lightaz, kteří představí nový live showcase i partu dubplates. Z Liberce přijedou JBC Emergency v kompletní sestavě Dr. X, Rolland & Zaggamuffinu mikrofonu.

Doprovodný program nabídne každoroční klasiky v podání pískové pláže s lodičkami a aquazorbingem, který bude k pronajmutí od rána. Novinkou je skateboardové mistrovství ČR ve vertikální rampě a zápasy v čokoládě se 69 Slam, prádlem do každého extrému. Vášniví hráči pokeru si letos budou moci zahrát poker, v případě, že jste sportovně založeni, bude pro vás tři dny v kuse k dispozici KingFit streetball aréna. Každé ráno, před otevřením Festivalparku bude možnost zahrát si paintball. Pro milovníky adrenalinových sportů má Hip Hop Kemp připraven slaňování z jeřábu, bunjee jump z 50 metrů nebo létající lišku. Kompletní rozpis nabitého doprovodného programu naleznete na:

Více info: www.hiphopkemp.cz/support

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.