Jennifer Lopez a Steven Tyler zasednou v porotě American Idol

  • Jennifer Lopez a Steven Tyler zasednou v porotě American Idol Fotogalerie (23)
    • 02.08.2010
    • Tisk

    Talentová hudební soutěž American Idol zažívá personální zemětřesení na postech porotců. Před dvěma dny oznámila odchod ze soutěže herečka Ellen DeGeneresová. A tím velké změny teprve začaly.

    Sdílejte článek:

Další porotkyní, která končí, je Kara DioGuardi. Uvolněná tři místa sudích American Idol (odchod Simona Cowella byl plánován už delší dobu) zřejmě doplní pouze dva noví porotci. Jedním resp. jednou z nich bude s největší pravděpodobností Jennifer Lopez.

Zásadní změny v rámci American Idol se staly během pouhého půldne.

Už nějakou dobu média spekulovala o tom, kdo by v porotě soutěže mohl zasednout. Na přetřes přišla jména jako Justin Timberlake, Elton John nebo Jessica Simpson. Tehdy se ale uvažovalo o výměně pouze jediného porotce. Místo Ellen DeGeneresové má tedy naskočit J.Lo. O jejím uplatnění se prý v tichosti jednalo už asi měsíc. Nová práce by totiž zpěvačku a herečku mohla opět o něco více zpopularizovat a vrátit ji na Fox network, kde před dvaceti lety odstartovala její kariéra. Tehdy byla jednou z tanečnic v komediální show In Living Color.

Frontman Aerosmith Steven Tyler by měl zaujmout současnou pozici Simona Cowella. Karu DioGuardi, která měla být vyhozena, nenahradí nikdo. Po dvou letech, kdy byla porota čtyřčlenná se tak vrátí k původnímu modelu se třemi porotci.

Všechny tyto změny má zřejmě na svědomí po dvou letech navrátivší se producent Nigel Lythgoe. Ten by ovšem nejraději do poroty vrátil zpěvačku Paulu Abdul a doplnil porotu o Eltona Johna a Ushera. V tomto smyslu se vyjádřil letos v dubnu. Místo nich ale s největší pravděpodobností povolá do zbroje už zmíněné Jennifer Lopez a Stevena Tylera a ponechá si Randyho Jacksona.

Jennifer Lopez – Get Right

 

Podobní interpreti

Související články

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.