Představujeme nový hudební festival Old Punx Fest 2010 | ABradio.cz

Představujeme nový hudební festival Old Punx Fest 2010

  • Představujeme nový hudební festival Old Punx Fest 2010 Fotogalerie (12)
    • 31.07.2010
    • Tisk

    Zbrusu nový hudební festival je založen na originální podmínce „plnoletosti“ zúčastněných interpretů.

    Sdílejte článek:

Zbrusu nový hudební festival je založen na originální podmínce „plnoletosti“ zúčastněných interpretů. Tudíž každý účinkující soubor či solista musí na scéně působit již minimálně 18 let.

Žánrový rozsah není striktně omezen na punk, přesto však každý z účinkujících by k tomuto žánru měl mít vztah přinejmenším kladný…

Old Punx Fest 2010 se bude konat 13.-14.8.2010 na třech podiích (Krytá scéna, Gambrinus stan a open-air stage) v nádherném areálu zámku Zbiroh, a představí se zde absolutní špičky české a slovenské punkrockové scény doplněné o exkluzivní hosty z Švédska či USA, ale především z Anglie, kde se hosté letošního festivalu před 34 lety podíleli přímo na formování tohoto nového hudebního stylu:

Pátek 13.8. Krytá scéna: Hubert Macháně, Šanov 1, Ex-Tip, SPS, Zóna A, Fanánek a Synové výčepu, Plexis, Konflikt.

Pátek 13.8. Gambrinus stan: Xavier Baumaxa, Pája Junek, Nikola Brasco, Záviš, TV Smith (UK)

Sobotu 14.8. Krytá scéna: A Bude hůř, Do řady!, N.V.Ú., P.S., Znouzectnost, Našrot, E!E, SLUT a Michaels Uncle.

Ale především na sobotní open-air stage zazáří hvězdy jako: Totální nasazení, Zooparty(SWE), Texas Terri Bomb (USA), Slobodná Európa(SK), The Lurkers(UK), Visací Zámek, The Vibrators(UK), Sham 69(UK) a TŘI SESTRY.

Perličkou festivalu je jistě i to, že frontman Tří sester Lou Fanánek Hagen se zde objeví jak se svojí domovskou skupinou, tak i v tribute projektu Fanánek a Synové výčepu, kde vzdá holt zesnulému zpěvákovi a skladatelovi Františku Sahulovi.

A nakonec trochu matematiky: Průměrný věk zúčastněných interpetů (rozuměj dobu účinkování) je 22,5 let! Punks not dead!

Vstupenky v síti Eventim včetně všech poboček Bontonland a na eventim.cz. Na tuto akci si můžete vytisknout elektronické vstupenky TICKETDIRECT doma!

Více info: www.oldpunx.cz

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.