Taneční rekord na Jacksonův Thriller možná až příští rok

  • Taneční rekord na Jacksonův Thriller možná až příští rok
    • 28.07.2010
    • Tisk

    Plánovaný pokus o překonání historického rekordu v počtu tanečníků, kteří by společně zopakovali choreografii…

    Sdílejte článek:

Plánovaný pokus o překonání historického rekordu v počtu tanečníků, kteří by společně zopakovali choreografii Michaela Jacksona z videoklipu k písni Thriller, se v Praze letos neuskuteční.

Akce byla naplánována na 29. srpna, na den nedožitých 52. narozenin krále popu, který náhle zemřel loni v červnu po předávkování léky.

Pořadatelům vzpomínkové slavnosti se totiž nepodařilo získat dostatečnou finanční podporu od sponzorů, která by jí zaručovala kvalitní zázemí.

Fanoušci Michaela Jacksona si ale mohou narozeniny svého idolu připomenout během taneční „procházky“ Prahou s názvem Thriller Walking Prague. Loni si pod názvem King of Pop Forever 29. srpna v ulicích Prahy zatančily stovky tanečníků na skladbu Beat It.

Připomínkou nedožitých narozenin Michaela Jacksona má být i plánovaný památník, který chtějí jeho příznivci odhalit v Letenských sadech v Praze.

Jacksonovi ctitelé na konto veřejné sbírky, které kvůli postavení památníku zřídili, poslali už desetitisíce korun. Proti záměru postavit památník naopak protestují někteří umělci a tisíce lidí na internetu.

Michael Jackson – Thriller

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.