Ben Cristovao bude startovat na Quix High Jumpu 2010

  • Ben Cristovao bude startovat na Quix High Jumpu 2010
    • 22.07.2010
    • Tisk

    Ben Cristovao bude startovat na otevřeném mistrovství republiky ve skocích do vody QUIX HIGHJUMP

    Sdílejte článek:

Ben Cristovao se pádu ke dnu nebojí. A to doslova!

Třiadvacetiletý zpěvák se předposlední červencový den vrhne po boku skokanských špiček do vod hřiměždického lomu nedaleko Příbrami hned několikrát – z pěti metrové houpačky a dvanácti a šestnácti metrové skokanské věže. Na otevřeném mistrovství republiky ve skocích do vody QUIX HIGHJUMP 2010 nebude úplným nováčkem, jaké je to padat volným pádem zažil už loni. „Je to nepopsatelný zážitek vyzkoušet si adrenalinový skok včetně ne vždy měkkého dopadu. Ostatně ověřit si to na vlastní kůži můžou po přihlášení všichni návštěvníci, aby věděli, o čem mluvím,“ směje se Ben, který v sobě milovníka extrémních sportů nezapře. V jednom z nich – freestyle snowboardingu – je dokonce mistrem republiky.

Na nedostatek adrenalinu si ale pohledný zpěvák poslední dobou stěžovat nemůže. Nově jej kromě pódií zažívá i před kamerou. Po prázdninách se totiž stane novým hrdinou nejsledovanějšího českého seriálu Ordinace v růžové zahradě. „Těším se, je to pro mě nová zkušenost. Zároveň mám ale trochu obavy, jestli se divákům budu líbit,“ svěřil se Ben, který ale rozhodně neplánuje odsunout zpívání na druhou kolej. Po sérii úspěšných vystoupení na Slovensku a v Česku si sice naplánoval dvou týdenní dovolenou ve Francii, ale ihned po návratu jej čekají přípravy na natáčení nového videoklipu k druhému singlu z jeho debutové desky Definitely Different.

Podrobnosti o 11. ročníku otevřeného mistrovství republiky ve skocích do vody QUIX HIGHJUMP 2010 najdete na http://www.highjump.cz.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.