Dnes startuje soutěž - Dej si den se Sunshine

Na Radiu Sunshine jsme pro vás se stejnojmennou kapelou připravili soutěž! Nabízíme vám možnost vyhrát setkání s kapelou Sunshine!

Soutěž, nazvaná Dej si den se Sunshine, startuje na ABradio.cz dnes, tedy 12. července a končí 12. srpna 2010. Jak se můžete soutěže zúčastnit? Je to jednoduché: Na mail soutez@radiosunshine.cz je možné již od dnešního dne posílat audio nahrávku či text obsahující vzkaz pro kapelu Sunshine. Vzkaz může být jakéhokoliv charakteru. Můžete skupině popřát úspěch nebo jim sdělit něco, co už dlouho nosíte v souvislosti s touto kapelou v hlavě a nikdy jste neměli příležitost jim to sdělit apod.

Audio nahrávka:

formát mp3

128 kbps

max 1 MB

max délka 20 sekund

Textový vzkaz:

doporučujeme nepřesáhnout 5 vět.

Nahrávka ani text nesmí obsahovat vulgární, hanlivý či rasistický obsah. Takové vzkazy budou ze soutěže striktně vyloučeny.

K audio či textovému vzkazu připište:

– křestní jméno

– příjmení (nebude zveřejněno)

– vaše uživatelské jméno na ABradio.cz (pokud ho nemáte, registrujte se zde)

– kontaktní telefon (nebude zveřejněn)

– k audio nahrávce větu “Čestně prohlašuji, že jsem osobou hovořící na audio nahrávce a že souhlasím se zveřejněním audio nahrávky.” K textovému vzkazu “Čestně prohlašuji, že jsem autorem textového vzkazu a že souhlasím se zveřejněním textového vzkazu.”

– do předmětu napište Dej si den se Sunshine.

Textové vzkazy soutěžících budeme průběžně zveřejňovat na podstraně Radia Sunshine, nejzajímavější audio vzkazy zazní v Radiu Sunshine. O tom, kdo vyhraje hlavní cenu, rozhodne přímo kapela Sunshine! Soutěž se řídí těmito soutěžními podmínkami.

Ceny, které můžete vyhrát:

1. – 2. cena – setkání se Sunshine – večeře s kapelou, koncert (možnost sledování koncertu z backstage), volný pohyb v zázemí, možnost pomoci nakládat backline.

Výherci se mohou stát pouze soutěžící s audionahrávkou.

3. – 12. cena – meet and greet – účast na zvukové zkoušce, možnost focení s kapelou, účast na koncertu.

Výherci se mohou stát všichni soutěžící, kteří poslali audionahrávku nebo textový vzkaz.

Neváhejte a posílejte nám, respektive kapele Sunshine, vaše vzkazy, třeba se jim nejvíc bude líbit ten váš!

www.radiosunshine.cz

Pozn.: Výherce se na místo koncertu dopraví sám, na vlastní náklady. ABradio.cz nenese za výherce žádnou odpovědnost. Od osob mladších 18ti let bude vyžadován písemný souhlas zákoného zástupce.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.