Večírky na Colours of Ostrava: Bollywood party, YouTube party...

  • Večírky na Colours of Ostrava: Bollywood party, YouTube party... Fotogalerie (14)
    • 10.07.2010
    • Tisk

    Na festivalu Colours of Ostrava se bude kromě koncertů, divadel či diskusí také „večírkovat“…

    Sdílejte článek:

Na festivalu Colours of Ostrava (15. – 18. července) se bude kromě koncertů, divadel či diskusí také „večírkovat“, a to v nejrůznějších formách a podobách.

V klubu Templ v pátek 16. července od 16 do 23 hodin se diváci přenesou do indického Bollywoodu: s vystoupením tanečnic Ta-Natyam, projekcí tříhodinového hollywoodského trháku Om shanti om režiséra Faraha Khana s Shahrukhem Khanem v hlavní roli a především s taneční bollywoodskou party DJ Sanjay – Munich Masala. Připraveno ve spolupráci s Festivalem bollywoodského filmu.

Pro ty zaměřené více na hudební virtuální prostor je připravena na novou festivalovou scénu Stará Aréna – Inspirace 2015 „YouTube party“ publicisty Pavla Klusáka. Ostré hiphopové duo Čokovoko zde uvede interaktivní mejdan s největším audiovizuálním archivem světa. Na YouTube party spojí své objevy diváci i hosté festivalu Colours of Ostrava, kteří budou moci uvést a okomentovat to nejvtipnější, nejšílenější, nejradikálnější a nejneuvěřitelnější, co vylovili ze sítě! Pozor, každý bude mít na svou prezentaci přesně 6 minut. Kvůli omezené kapacitě (20 lidí) je třeba registrovat se předem (lucie.krizko­va@ostrava2015). YouTube party proběhne v rámci scény Inspirace 2015 připravené Pavlem Klusákem a projektem „Ostrava 2015 – kandidát na Evropské hlavní město kultury2015“, která nabízí audiovizuální pořady o nezávislé scéně, zločinech v hudbě, transgender umělcích a sociálních sítích: filmy, klipy, diskuse, interakce, poslechové seance. Názvy dalších pořadů (ne)mluví za všechno: „Heaven Twenty Seven: Z tajných archívů ostravské ČT“, „Zvukoví piráti: Mezi uměním a zločinem“, „All Tomorrow´s Par­ties“, „Probudil jsem se v mixéru“ či „Videoklipy: Jiné tělo“ apod.

Pro ty, kdo nechtějí po skončení nočních koncertů spát, je po uzavření areálu v After party zóně Hitrádia Orion připravena ve čtvrtek, pátek a sobotu „tancovačka“ až do 5 hodin do rána. Postupně se zde během festivalu vystřídají například DJs Wicked sound (Tamman a Richie), Basic (funky, groove a house music) a Kmo3 aka DJ Kmin & DJ Soulphonic (nufunk). Zároveň si zde návštěvníci budou moci přes bluetooth stáhnout zdarma denně program Colours of Ostrava, vyzvánění nebo tapety, popř. si rozdat zápas ve weykicku. Co to vlastně je, poznáte na místě…

Více informací na www.colours.cz.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.