Beatle Ringo Starr na Times Square oslavil 70. narozeniny | ABradio.cz

Beatle Ringo Starr na Times Square oslavil 70. narozeniny

  • Beatle Ringo Starr na Times Square oslavil 70. narozeniny Fotogalerie (3)
    • 09.07.2010
    • Tisk

    Bývalý člen kapely The Beatles Ringo Starr včera společně s rodinou včetně manželky Barbary…

    Sdílejte článek:

Bývalý člen kapely The Beatles Ringo Starr včera společně s rodinou včetně manželky Barbary Bach předstoupil před Hard Rock Cafe, aby se setkal s gratulanty.

Bubeník The Beatles řekl přítomnému davu, že oslava narozenin na tomto místě je pro něj magickým momentem, stejně výjimečným, jako když tu v roce 1964 vystupoval s kapelou.

V jednu chvíli dokonce Ringo přeběhl na druhou stranu silnice, aby se pozdravil s fanoušky, kteří se na něj přišli pouze podívat.

Ještě před tím muž, který nazpíval jednu z nejznámějších písní The Beatles Yellow Submarine dostal dort se dvěma prsty znázorňujícími mírové gesto (peace sign) a polevou se slunečnicemi a také spoustu sušenek se symbolem míru.

Večer pak Ringo v New Yorku oslavil své kulatiny koncertem v Radio City Music Hall. Ten byl plný nečekaných překvapení. Na konci show se k Ringovi připojil Sir Paul McCartney. Na akci nechyběla také např. manželka Johna Lennona Yoko Ono.

Začátkem roku Ringo prohlásil, že by byl rád, aby se k němu připojily miliony fanoušků a v jeden moment ukázali jeho „podpis“ – tedy mírové gesto, a to v pravé poledne v den jeho narozenin.

The Beatles – Something (1969)

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.