Festonda Cup 2010 odhalil, které kapely se vzájemně utkají

Rockové kapely, které se zúčastní Festonda cupu 2010, byly rozlosovány do skupin minulou středu v restauraci Na Staré Sokolovně v Praze.

Zúčastněné kapely se ve skupinách utkají takto:

Skupina A: Wohnout, Gang Ala Basta, Status Praesents, Atari Terror, Divokej Bill, Vypsaná Fixa

Skupina B: Support Lesbiens, Devils Autumn, Medvěd 009, Cocotte Minute, Prohrála v kartách, Polemic

Skupina C: Skyline, Toxique, UDG, Apple Juice, Krucipüsk, Tři sestry

Skupina D: Navigators, Xavier Baumaxa, Blue Effect, Clou, Mig 21, Divoká karta

Tradiční nohejbalový turnaj česko-slovenských rockových kapel Festonda Cup se odehraje 28. července 2010 od 10ti hodin dopoledne tentokrát nově v podhradí Křivoklátu v rekreačním středisku Kolečko.

Turnaj bude spojen s velkolepou hudebně sportovní párty. V rámci hudebního doprovodu jsou připraveny také DJské sety hudebníků, kteří se této akce pravidelně zúčastňují.

První elitní DJ je Honza Křížek z kapely Blue Effect, další jména jsou v jednání. Akci okoření exhibiční fotbalový miniturnaj hudebníků a promotérů. Moderovat bude dvojice Pavarotti revival – Jakub Kohák a Jirka Zemánek z kapely Wohnout.

Vstupné se neplatí. Z Prahy bude jezdit kyvadlová doprava do obce Křivoklát. Ubytování je možné v okolních hotelech a penzionech nebo ve stanovém městečku v areálu Kolečko v podhradí Křivoklátu.

Více informací najdete na www.festondaproduction.cz

Divokej Bill – Čmelák

 

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.