Jack Daniels v Retro Music Hall | ABradio.cz

Jack Daniels v Retro Music Hall

  • Jack Daniels v Retro Music Hall
    • 06.05.2009
    • Tisk

    Kontrolní otázka – Jack Daniels je a) kvalitní whisky, b) program vyhledávající hudební talenty? – Obojí je správně! A také by šlo v sobotu 9. května zajít ve 20:00 do Retro Music Hall na soutěž hudebních talentů a dát si Jacka Danielse…

    Sdílejte článek:

  
Projekt Jack Daniel´s Talent Scouting hledá ve více než 35 zemích celého světa kvalitní začínající kapely, které čekají na svou první šanci na úspěch. Každý rok pomůže mezi hudební profíky mnoha kapelám. U nás se tak stalo už dvakrát…
Třetí ročník hudebního vyhledávacího programu Jack Daniel´s Talent Scounting kráčí směle vstříc svému finále. Fanoušci prostřednictvím hlasovacích kanálů posílají hlasy kapelám, které by rádi viděli na živém koncertě coby finalisty.
Jack Daniel´s Talent Scouting zná svoje čtyři semifinalisty, do posledního kola postoupí dva finalisté, kteří se spolu utkají na velkém koncertě v pražském klubu Retro Music Hall v sobotu 9. května od 20 hodin. O celkovém vítězi Jack Daniel´s Talent Scouting 2008/2009, který se tak stane už třetí kapelou v pořadí, která získá díky projektu Jack Daniel´s Talent Scouting šanci na profesionální hudební kariéru, rozhodnou výhradně fanoušci.
V současnosti si můžete na www.jackdanielsmusic.cz poslechnout a hlasovat pro kapely, které jsou ještě v soutěži.
A jak to vypadá? Kdo z původní „šestnáctky“ (Anitokokm Apatheia, Bank Holiday, Hubert Cumberdale, ILL Fisch, Joy Work, Korisz, Luca Brasi, Mashy Muxx, Model Bazaar, My wave, NeoSound, Pinkin Shears, The Roads, Vivien´s Shadow, Woody&Co.) uspěje? Přijďte se přesvědčit 9. května sami.
Kromě soutěžící dvojice na něm zahraje i kmotr Kamil Střihavka se svou kapelou.
Aktuální informace z dalšího průběhu soutěže najdete na www.jackdanielsmusic.cz
Vstupné 100 Kč v předprodeji Ticketstream.

Líbí se vám článek?
Sdílejte ho prosím

 

Copyright 2000-2018 RadiaCZ s.r.o., IČO: 06533434
Sídlo: Koperníkova 794/6, Vinohrady, 120 00 Praha 2
Spisová značka: C 283817 vedená u Městského soudu v Praze

 

Webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace, jak tyto stránky používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Pro více informací o nastavení cookies najdete zde.